Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek Mihail Kodolko...

Tetszenek Mihail Kodolko miniszobrai?

Figyelt kérdés

Szívderítő, szellemes színfoltok? Vitatható, vérszegény vicceskedés? Gazdaságos, gondűző gondolatébresztés? Közös kultúrkincseink katalógusa?

Várom velős véleményed.



2022. szept. 19. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Kolodko? Igen!
2022. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sorry, elírtam.
2022. szept. 19. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

"Szívderítő, szellemes színfoltok? Vitatható, vérszegény vicceskedés?"


Valahol e kettő között.

2022. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Isti22 ***** válasza:
100%
A koncepció tetszik, a szobrok önmagukban nem annyira. Szerintem jó, hogy van.
2022. szept. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
kiemelkedően krindzs kérdés
2022. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon aranyosak.
2022. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

A tájba csavarozott Kolodko szobor annyit jelent a látványban, mint a tihanyi apátság mellett a hegyről nézve a siófoki szállodasoron egy nyitott erkélyajtó.

Közelről persze értékelhető. Ha észreveszed. Mint egy virág, egy érdekes formájú kutyaszar, egy vicces névjegy, egy kézi kovácsolású lakatpánt, elrohadt deszkavég, mely esztétikai gyönyörökből méterenként ötmillió van a bolygón.

Többet beszélni nem is érdemes róla. Kivéve, hogy pont Tihanyban láttam egyet a mellvéden, és háromnegyed óráig nem tudtam azonosítani (egy padon ülve láttam a felhajtást, és annyi azért látszott, hogy vagy Kolodko, vagy egy erotikusan keményre ingerelt arctámadó kesztyű), mivel népünnepély vette körül. Először egymás után három pár rakta melléje a másfél évesét, és hol van anya? Nézzél fel, ott repül... csimpogások mellett fényképezték szerencsétlen gyereket és szerencsétlen szobrot, majd megpihentek, aztán visszatették a gyereket a kocsiba, és már ott volt a következő. Aztán, majd hanyattestem a padon (támla volt, szerencsére), 15 fős turistacsoport érkezett, és ők is fényképezkedtek a szoborral. Szóval azt látom, nemcsak ebből a felesleges kérdésből, hogy népszerű. Lehet, hogy kötelező lesz az albumnézegetésben 20 év múlva: és itt van apukám, egy Kolodko szoborral...

2022. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Szinte midegy is, hogy itt egy-egy embernek teszik-e. Nagyon sok embernek tetszik és sokkal értékesebb alkotások ezek, mint a tv-ben futó műsorok. Közel hozta az emberekhez a művészetet és ez már egy fontos dolog.

Sok szobor olyan magasságban van, hogy a gyerekek veszik észre elsőként.

2022. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Egy jó cikk a témában:

[link]

2022. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!