Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem felkapottabb a...

Miért nem felkapottabb a Budapest Bábszínház?

Figyelt kérdés

Párommal spontán vettünk két jegyet a felnőtt korosztálynak készült Frankenstein előadásra, hát mit ne mondjak.. rég volt rám ennyire hatással színdarab.. fantasztikus

A bábok is nagyon profin megvannak csinálva.


Viszont az átélt élményt követően bárkinek is meséltem a darabról, csak értetlen szemekkel néznek rám, hogy én mégis mi a fenét keresek egy bábszínházban 19 éves fejjel.


Volt aki vissza is kérdezett, hogy együtt vihorásztam-e a 3 éves ovisokkal?



2022. okt. 20. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs az embereknek erre idejük. Sokan úgy hiszik, hogy gagyi. De ha pl halott embereket tömnél ki hungarocellel, és azok végtagjaival csapkodnál, mialatt szidod a kormányt, mindenki ott ülne :-D
2022. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Játszanak vagy játszották ott a Pendragon legendát. Arról tudsz valamit?
2022. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
#2 vagyok. Játszák....bocs.
2022. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én igazából sosem nagyon szerettem a bábszínházat, gyerekként sem, viszont ettől függetlenül egyáltalán nem gondolom, hogy bármi baj lenne azzal, ha elmentetek, és tetszett. Sőt!


Én az unokahúgommal gyerekdarabokra járok, és 37 éves fejjel is tetszenek. :D


Amúgy természetesen rendes színházba is megyek rengeteget, heti 2-3 alkalommal, és mindenféle előadást megnézek. Nincs ebben semmi ciki, szerintem nagyon jó az, ha az ember ilyen helyekre jár.


Ne hallgass azokra, akik csodálkoznak.

2022. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok

Igazából a honlapjukon fent van a teljes repertoár, szerencsére fel van tüntetve a korhatáros besorolás is.

A Pendragon legendáját is gyakran játsszák, még viszonylag új darab az is.

A képek alapján az is nagyon színvonalas látványvilágban, lehet azt fogjuk megnézni legközelebb.

Minket nagyon magával ragadott most ez a báb világ így hogy vannak olyan előadások, amik nem olyan célból készültek hogy kicsiknek és nagyoknak egyaránt dumával van eladva, hanem tényleg erős drámai jelenetek vannak benne, rengeteg absztrakt és közben mégis varázslatos megoldásokkal.

Ahogy elnéztem vannak klasszul kinéző gyerek előadások is, de ennyi pénzem és időm nimcs, hogy azokat is megnézzem :D

Talán ha lenne egy unokaöcsém, akkor szívesen elkisérném egyszer.

2022. okt. 20. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az unokahúgommal a Hab a tortán-sorozat előadásait láttuk legutóbb (kettőt belőlük) a Jurányiban, illetve a Madáchba megyünk a Vukra. Tervben van még a Dzsungel könyve és a Padlás is.

De egyébként bábelőadáson is voltunk már vele, csak nem a bábszínházban, hanem a FÉM Színházban. Ez viszont tényleg gyerekeknek való.


Azért érdemes megnézetek "sima" előadásokat is, ha szeretitek a színházat. Annyi szenzációs darab megy!

2022. okt. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!