Milyen ez a rajz?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel azért elégedett vagyok, de tudom, hogy elég kifestő szerű.



2022. nov. 7. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem elég kezdetleges, mintha csak paint-el rámentél volna olyan színekkel, amik amúgy megsúgom a természetben nem igazán lelhetőek fel, pl. az az élénk zöld. Ha még másolnod is kellett ezt az egyszerű alkotást, akkor méginkább azt kell mondanom, hogy kezdetleges. A korod pedig számít. Egy 12-3 évestől ez egy okés, sőt egész jó alkotás, de egy 20-25 évestől már gyerekes. Mondjuk én művészetibe jártam, s ott már a 8-9 évesek is dobtak ilyet össze ceruzával is nem csak szerkesztővel.
2022. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

"Én ilyen rajzot 6 éves tudtam úgy, hogy nem volt még digitális technika."


Azt nagyon nehezen hiszem, de akkor se sértegetni.

2022. nov. 7. 20:28
 13/16 A kérdező kommentje:
32 éves vagyok. Amúgy meg kíváncsi vagyok, mit vártak tőlem (és tudtok-e jobbat).
2022. nov. 7. 20:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ott gandalf a szekéren?
2022. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. nov. 23. 18:58
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát jól értem, hogy gyakorlatilag csak a színválasztás a te munkád? Mindezt 32 évesen? Hát akkor ez pocsék.

És 32 évesen ilyen nehezen viseled a kritikát, amit így átolvasva teljesen jóindulattal kaptál, hát az még pocsékabb.


Lehet, hogy én vagyok a legkeményebb, az itt hozzászólók közül, de az élet nálam ezerszer keményebb lesz veled, ha még nem volt, mert egy búra alatt éltél eddig... Majd megtanulod, gondoltam, nem árt, ha szólok.

2023. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!