Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol lehet néptáncot tanulni...

Hol lehet néptáncot tanulni Pécsett?

Figyelt kérdés
Kezdő szinten szeretnék elkezdeni néptáncot tanulni. 19 éves lány vagyok!
2010. szept. 29. 15:00
 1/2 anonim válasza:

A Nagy Lajosban működik a Magura néptáncegyüttes, de nem csak gimisek vannak, hanem egyetemisták, nagyobbak, nem-lajososok is, szerintem őket érdemes megkeresni, ez a honlapjuk: [link]

Vagy a PTE Táncoló Egyetemén. Azt hiszem, akkor is lehet járni az órákra, ha nem vagy PTE-s, csak lehet, hogy akkor nem kerülsz be, vagy fizetni kell, nem tudom pontosan, hogy működik.

Ha egyik se tetszik, akkor menj el egy táncházba és kérdezősködj, ott biztos lesz, aki segít. A néptáncosok általában elég segítőkészek.

2010. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
baranya táncegyüttes utánpótlás...klub 74be szoktak próbálni, és onnan ha ügyes vagy, felkerülhetsz az együttesbe(ami a PTE-n van és NEM fizetős)vannak majdnem egykorúak is utánpótláson, de ha felkerülsz, csak ilyen korúak vannak:)
2012. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!