Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mikor rakják fel a színházi...

Mikor rakják fel a színházi előadásra elérhető jegyeket jegy.hu-ra?

Figyelt kérdés
Mindig amikor ránézek, be vannak telve. Valaki tud pontos időpontot mondani, mikor töltik ezeket fel?

2022. nov. 16. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hónapokkal előtte. Te pedig szüld meg hónapokkal előre, hogy aznap el tudsz-e menni vagy sem, mert ha nem akkor buktad a jegyed, mivel nem váltják vissza. Max odaadod havernak, ismerősnek ingyen. Másodlagos piaca ezeknek nincs, mert könnyű csalni vele, ugyanazt a jegyet többször eladni, de így csak az első jut be vele, a többi hoppon marad, ezért akinek van esze nem vesz nem hivatalos forrásból jegyet.
2022. nov. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontos idő nincsen, az színházanként változik, viszont jóval előtte már. Tehát utolsó pillanatban max. a "Ma este színház" oldalán lehet találni, vagy Facebookon csereoldalakon, színészek csoportjaiban.


Nem igaz, hogy ne lenne "másodlagos piaca", mert sokan adják el a jegyet, ha végül mégsem tudnak elmenni, és nem szokott ebből semmi gond lenni. Én is adtam már el, meg vettem is már így.


Általában a főszereplők facebook csoportjai a legjobbak erre, mert sokan csak adott színésszel akarják nézni, és mikor jegyet kell venni, még nincs szereposztás. Így, amikor kiderül, ki mikor játszik, mennek az eladások meg cserélgetések.

2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Színházanként változik, érdemes az adott színháznál érdeklődni, feliratkozni hírlevélre, mert ált. szokták jelezni, mikor indul az adott havi jegyvásárlás. A legtöbb budapesti színháznál amúgy adott hónap 15-e környékén teszik fel a 2-vel későbbi hónapra a jegyeket (pl. jan. 15-én a márciusit), de vannak színházak, ahol jóval előbb, van, ahol meg később (ahol később, azok általában a kisebb, alternatívabb színházak). Ha meg van olyan előadás, ami érdekel, és mindig be van telve, meg lehe kérdezni a közönségszolgálaton, hogy van-e rá várólista, mert vannak helyek, ahol létezik.
2023. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!