Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Könyvet szeretnék csinálni,...

Könyvet szeretnék csinálni, valami segítség?

Figyelt kérdés

Barátom elég durva verseket ír, és mióta velem van nem igazán ír, amit nagyon utálok, és úgy gondoltam, hogy összegyűjtöm a verseit és csinálok belőle egy könyvet.

De nem tudom hogyan. Nem ilyen saját kezűleg gyártottat akarok, hanem ilyen igazi könyvet.

Nem tud valaki valami boltot, vagy internetes oldalt, vagy nincs valami ötletetek hogyan csináljam ?


2010. okt. 3. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ötletem.....
2010. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

pénzből mennyit szánsz rá?

húgom amúgy könyvkötőnek tanul, egész szép munkái voltak, megkérdem majd, hátha vállalna neked egy kis pénzért cserébe ilyet. de amúgy keresgélhetsz is ilyen emberkéket, bár aki hivatalosan csinálja az tuti drágán, ill talán ritkább az egyedi könyvkötés azaz az, hogy egy egyszeri kézműves munka.


ha érdekel itt írj vissza, mondj egy összeget is, és meglássuk.

2010. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármit csinálhatnál velük a beleegyezése nélkül.
2010. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt igaz, hogy ehhez ő is kell, mert övé minden jog, magyarán kiadatni ne tudod. Az amúgy drága mulatság és nehéz is kiadót találni elsőkönyvesként. Az egyedi könyvkötés meg épp amiatt drága, hogy szinte ugyanannyi munka van vele, mint egy minimális 3000-res példányszámú könyvvel, mégsincs meg belőle a nyereség, tehát azt rajtad fogja behozni az előállító. Nehéz ügy.
2010. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még ha magadnak köttetnéd be, ahhoz is kell az engedélye.
2010. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Tetszenek a durva versei, vagy nagyon utálod? Mert ha utálod, akkor miért akarod könyvbe kötni?
2010. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyomda biztos, hogy nem fogja neked kinyomni. vagy ha igen, akkor neked kell fizetned az összes költséget. főleg, ha csak 1-2 példányt akarsz, azért senki nem fog neked nyomóformát csinálni mondjuk...

nem egy egyszerű dolog, én is azt tanácsolom, hogy keress egy könyvkötőt. az se lesz olcsó mulatság, de nyomdánál ne is próbálkozz.

2010. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Persze, nagyon tetszenek a versei, és éppen ezért nem szeretném ha abbahagyná, és úgy gondoltam, hogyha csinálnék egy könyvet kicsit inspirálnám.

De nem szeretném megjelentetni meg semmi ilyen, csak apró ajándéknak gondoltam.

Akkor úgy gondoljátok hogy ilyen nyomdába ne is próbálkozzak ?

Barátnőm mondta hogy látott egy olyan nyomdaszerűséget, ahova az volt kiírva hogy valami szakdolgozatot beköttetése, és hátha ott meg lehetne valahogy csináltatni, nem tudom.. :(

2010. okt. 4. 17:07
 9/15 A kérdező kommentje:

Jajj egyébként Kamumail, kérdezd már meg tesódat mennyiért tudná vállalni? Vagy esetleg tudna-e valami olyan helyet ajánlani ahol olcsón meg tudnám csináltatni.

Egyébként itt vannak a versei, végülis hát olyan kb 30-35 vers, az nem olyan sok.


[link]

2010. okt. 4. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiadót nem fogsz találni neki, az biztos, és úgy van, ahogy mondták, nem is adathatod ki.

Ha neki szánod ajándékba, pár példányban meg tudod csinálni. De neked kell Word-ben megszerkeszteni, kinyomtatni és utána könyvkötőnél beköttetni. Így a legolcsóbb. (Szakdogát drágán kötnek, darabja 3000 Ft.)

2010. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!