Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szólsz, hogy a Micimackó...

Mit szólsz, hogy a Micimackó léte tönkretette az alkotó saját és egész családjának, és egy grafikus életét?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 31. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
nem csodálom, utálom azt a mesét
2023. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Az o sajat reagalasuk tette tonkre az eletuket, nem a mu. Ha maskepp fogjak fel a helyzetet, eppenseggel orulhettek volna neki.
2023. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

"Hasonló volt a problémája Ernest Howard Shepardnek is, aki ceruzarajzaival illusztrálta a könyvet. Hiába dolgozott máson, mindig a kedves mackó képével azonosították."


Hát nemtom...ha ezt ez a grafikus így élte meg, hogy "tönkrement az élete" ettől, akkor ez az ember szimplán hibbant volt. Vagyis én nem értem, hogy ettől miért ment volna tönkre az élete, de mind1.

2023. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
93%
Jó nagy idióták, minek publikálnak, ha nem akartak elismerést meg hírnevet? A fia is idióta most komolyan ez legyen a legnagyobb problémája hogy mesét írnak a gyerekkorát idézve.
2023. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

"nem csodálom, utálom azt a mesét"


Érdekes, de ezzel én is így vagyok!


Rém butának érzem az egészet és valamiért úgy érzem, hogy káros is.

2023. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem csak a sztori bugyuta, de ezek szerint az egész család nem normális..
2023. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
86%

Én sem értem minek publikál valaki valamit, ha úgy érzi az tönkretenné az életét. Nem értem mi volt az elképzelés? Kiadom , meg rajzolom ezt a könyvet hátha jó sikertelen lesz ?

A fia meg azért nem beszél az apjával mert írt egy mesét a macijáról? Zártosztályra való társaság.

2023. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Csak a szokásos indexes színvonal.
2023. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Két kérdés fogalmazódik meg bennem. (Túl azon, hogy: ezek normálisak??)

1. Ha valaki retteg attól, hogy egy alkotása népszerű legyen, akkor minek készíti el?

2. Ha egy művész a művével híres (méghozzá világhírű) és elismert lesz, annak mi a frászért nem tud örülni?

2023. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán meglepő.
2023. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!