Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan kezdhetném el az...

Hogyan kezdhetném el az énekes karrierem?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve járok magántanárhoz, a körülöttem lévő emberek és az énektanár is azt mondja van tehetségem az énekléshez. Nagyon szeretnék énekes lenni, de nem tudom hogyan kezdjek neki. Arra gondoltam felteszek youtubera covereket meg ehhez hasonlókat, de ebből a szempontból elég maximalista vagyok és félő nem tudnék olyan videókat csinálni ami minőségi lenne számomra/mások számára. Mit tanácsoltok?

2023. febr. 5. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg az is a célom, hogy ismert legyek, hogyan lehet "közönséget" szerezni?
2023. febr. 5. 21:06
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Egy jó mikrofon és egy audió interfész kelleni fog akkor is ha YouTube a cél, akkor is ha fellépnél, mert a rendezők kérni fognak demó felvételt, amihez a telefonnal, laptop/kamera beépített mikrofonjával felvett hang édeskevés. A többi már csak rajtad múlik, de arra ne számíts hogy ebből bevételed lesz az elején és később is kb csak annyi, hogy az eszközöket és az énektanárt fizetni tudod belőle, meg max a villanyszámlát. Szóval döntsd el, hogy pénzért akarod-e csinálni vagy azért mert szeretsz énekelni és csak akkor vágj bele ha az utóbbira esett a választásod.
2023. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

“Lassan 2 éve járok magántanárhoz”


A magántanárodnak tudnia kell, hiszen a szakmában dolgozik.

2023. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hany eves vagy? Mi a vegzettseged? 2 ev meg az alapoknak az alapjara sem eleg! En 8 eve zongorazok es most kb lassan mar haladobb leszek. De meg a hires muveszek sem jelentik ki hogy tudnak zenelni. Mindig lehet hova fejlodni.


Egyebkent menj el az x faktorba! Vagy vmi mas enekes musorba pl. Sztarban sztar leszek. Es ehhez a szakterulethez nem eleg csak a tehetseg! Lazanak kell lenni, tancolni kell, tudni kell masokkal egyutt dolgozni, megnyeronek kell lenned az embereknek. Annyian akarnak hires enekesek lenni, de nagyon keves a befutott "sztar".


(ez csak az en velemenyem, nem kell rajta megsertodni es nem kotelezo megfogadni. De nem kerek kritikat!)

2023. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megnézhetnéd, hogy a híres énekesek hogyan kezdték. Keress rá youtubeon az első videóikra. És szerintem a cover az nagyon jó ötlet. Ha tudsz írj saját dalt. Keress egy producert vagy érdeklődj egy stúdiónál, akik megcsinálják a zenealapot pl. Nortyx Studio. Biztos nem lesz egyszerű, de hajrá.
2023. febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!