Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Téged felidegesítene ha...

Téged felidegesítene ha valaki (nem előnytelen) képet készíteni rólad?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, éppen vársz a villamosra a Blahán, majd jön egy srác/csaj és lefotóz téged. Mit váltana ki ez belőled? Reagálnál rá? Vagy egyszerűen csak semmit nem tennél?


Kérlek őszintén válaszolj. Tehát az, hogy azonnal kiütnéd a kezéből a gépet és utána földhöz vágnád, majd magát a fotóst is az nyilvánvalóan nem egy őszinte válasz. Mert biztos nem tennéd meg.

Ha meg igen akkor van számodra egy rossz hírem.



2023. febr. 13. 04:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, felkérdezném. (De tényleg!)
Nem, nem tennék semmit, nem érdekelne.
Nem, de kérném, hogy mutassa meg a képet.
Rendőrt, orvost, ügyészt hívnék! (De tényleg!)
Igen, de különösebben, nem foglalkoznék vele.
Nem, mert lehet nem engem fotózott.
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Helyzetfüggő. Szerintem alapvetően nem zavarna, ha normális a fotós és a szitu. Egy rendes fényképezőgéppel járkáló valaki azért valószínűleg kérne engedélyt. Jó eséllyel ezernyi YouTube-videó hátterében benne vagyunk már így is.


De ha mondjuk alulöltözött nő lennék (férfi vagyok, általában túlöltözött) és felajzott képet vágó tinik látványosan elkezdenék megörökíteni a látványt, akkor azt zaklatásnak venném.

2023. febr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Volt már ilyen. Én meg is kérdeztem minek fotózgat, kiderült hobbi fotós, és random életképeket készít emberekről akik egyedül vannak. Én épp aa bakancsomat fűztem cözben cigiztem és ezt a pillanatot akarta lekapni
2023. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Érdekelne, miért csinálja és mi a célja a képpel.
2023. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Megkérdezném, hogy miért fotózott le, a többi a választól függ.
2023. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Bárcsak rólam készülne jó kép.


Magamon kívül nem igazán tudnak olyat készíteni, ami vállalható. :/

2023. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ha jól nézek ki rakta leszarnám csak mutassa meg, ha köztéren vagyok akármikor lefotózhat akárki én az ellen nen tehetek
2023. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Amíg nem látom viszont magam valahol, addig nem :D
2023. febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a szavazatokat. Heteshez fordulnék egy kérdéssel:

Például ha viszontlátnád magad egy Instant gramm posztban, vagy Titok videóban? Zavarna?

Nem feltétlen szemből fotózott képre, és ultra közelire (arc) kell gondolni, oldalról, hátulról, fentről fotózott stb.

2023. márc. 11. 10:15
 9/12 anonim válasza:

7-es vagyok

Egyáltalán nem zavarna, egyrészt valszeg nem engem fotózott célirányosan, másrészt azzal a tudomással megyek ki az utcára, hogy bárki fotózhat bármit, és akarva-akaratlanul rákerülhet az ember 1-1 képre.

2023. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm a választ! Minden jót!

2023. márc. 11. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!