Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol találok művészeket, akik...

Hol találok művészeket, akik férfi akt modellt keresnek rajzhoz? Nem kisportolt férfiról beszélünk, nagy szerszámmal, még mielőtt erre gondolna valaki.

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 04:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Művészeti egyetemet megkérdezhetsz.


De szerintem közel se jó akt modellnek lenni, több órán át ugyanúgy állni nem a legkényelmesebb

2023. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%

Az egyetemen örültem volna ha van egy férfi akt modell is

Mérnöki kar szabadon választhato tárgya volt szóval nem csak művészeti suliknál érdeklődhetsz.

Már ha ez érdekel és nem az, hogy megfektesd azt aki rajzol :D


Tényleg elég kényelmetlen "meló" amúgy

2023. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégis milyen a tested? Nekem jól jönne egy modell, épp esedékes frissíteni a portfólióm... Egyébként csináltál már ilyesmit? Mennyire vagy gátlásos? Sokáig bírod a mozdulatlanságot, tétlenséget? Nem leányálom ám az ilyesmi.
2023. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Művészeti középiskolákban, magán rajziskolákban, művészeti egyetemeken. A férfi aktmodell nagyon ritka, nehéz találni, könnyen fogsz munkat találni. Mindegy, hogy sportos vagy-e, fel fognak venni.
2023. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!