Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes Magyarországon könyvet...

Érdemes Magyarországon könyvet, verseskötetet kiadni? Vannak még itt kiégett művészek?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni, lírában jó vagyok.

több mint 10 éve írok a fióknak. Folyamatosan fejlődtem.


De közben kiégtem - az írás miatt is - meg a magyarországi helyzet miatt is. Úgy látom egyre kevesebb a normális ember, persze mindenkinek van hibája, de azért mégis...


Szívesen elküldeném kiadóknak a műveimet. Csak nem tudom vennék e. Sem a gazdasági, sem a kulturális helyzet nem jó...


Facebookon, szoktam néha megosztani a verseim, de senki vagy egy-két ember kedveli be. Nem tudom miért! - Pedig sok, időt szánok egyre, sokat csiszolom, faragok belőle. Több változatot is írok. Kivitelezésben, formavilágban, témában szerintem egyedi és modern vagyok. Mégsem értékeli senki.



2023. márc. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
és mi szoktál írni?
2023. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főleg verset, modern hangnemben, témákkal. Eposz-szerűséget, verses elbeszélést.
2023. márc. 11. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Én direkt nem posztolok Facebook-on. Sokan csak automatikusan nyomkodják a like gombot, vagy mert ismerős tette ki akkor szivecskézni "kell".

Van blogom, de nem izgat, hogy olvassák-e, amúgy sem teszek ki mindent.

Pályázatokat szoktad figyelni?

2023. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de nem sok értelmét látom. Mert elég rossz tapasztalataim vannak. Jogokról való lemondás, a magjelenésért cserébe. Akkor már jó pénzt szeretnék belőle látni.
2023. márc. 11. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyből verseskötetet az elég merész húzás lenne egy kiadó részéről. Folyóiratoknak küldd be, pl. Műút, és ha gyakran publikálsz, jönni fog a könyvkiadási lehetőség is.
2023. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!