Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 2:58 - 3:13 közötti részhez...

2:58 - 3:13 közötti részhez milyen ZENEI STÍLUSOK állnak a lehető legközelebb? Felvétel lent! Hallgassatok bele, csupán néhány másodperc. (Remélem itt a művészetek topikban esélyesebb, hogy érkeznek rá idővel válaszok/ötletek szép számmal.)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=G-wfhWSuuX8


Egy biztos, hogy reggae még véletlenül sem, az teljesen más stílus, nem hasonlít rá. A reggae lassabb, szaggatottabb, valahogy teljesen más, nem szép zene.


Ez némileg lendületesebb, kellemesebb - hallgatható.


Minden más (a fenti másodpercekhez sokkal hasonlóbb) ötletnek itt helye van!


Előre is hálásan köszönöm, ha tudsz stílusokat (akár konkrét zeneszámokat) javasolni!



2023. márc. 19. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Random spanyol pop, iglesias meg ilyenek.
2023. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos vagy benne? Véletlenszerű spanyol-mexikói pop zenékben is benne lesz ez a kellemes, szinte fülbemászó, lelki szemeid elé "dzsungeleket" varázsloló zenei hangulat?
2023. márc. 19. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem varázsolt semmit, gazdaságos szappanoperazenének tűnik, nem hallgatok ilyesmit.
2023. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megnézted legalább a film (igen, film, nem holmi "sorozat") leírását valahol?... :))


Nem tudom elképzelni, hogy egy buja esőerdei dzsungeleket az ember eszébe juttató kellemes zene hogy jöhetne egy készakarva csöpögősre kreált zenéhez?! :)))


Még csak nem is hasonlít a kettő jóember! :)

2023. márc. 19. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben.
2023. márc. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Waff ***** válasza:
Én is azt mondom hogy ez sima szinti-pop, ha stílust kell meghatározni. Én sem hallgatok ilyen zenéket, de kb mindegyik "trendi" rándión ilyen műremekek mennek reggeltől estig, estétől reggelig.
2023. márc. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nincs stílusa. És igazad van abban hogy semmi esetre sem reggae hiszen annak minőségi értéke, tartalma van. Ez inkább zajkeltés, és biztosan valami gyenge televíziós filmsorozat alá készült filléres olcsóság.
2023. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!