Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Poet.hu-n mennyi idő mire...

Poet.hu-n mennyi idő mire publikálják a versemet?

Figyelt kérdés
Beküldés után mennyi idővel teszik nyilvánossá?

2023. márc. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy verset tettem fel, több napig tartott. El is ment a kedvem az oldaltól.
2023. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es

Miért?

Nyilván szűrni kell megjelenés előtt a műveket, és nyilván nem egy hatalmas, profi, fizetett stáb végzi a szűrést, így időbe telik.Miért kell ezen kiakadni? Ha egy kiadóhoz küldöd akkor már aznap délután a könyvesboltok polcain van a köteted?

Van közel 20 000 szerző és 300 000 vers + a fórum, a kérdések, az e-mail-ek. Józan ésszel ki vár el azonnali reakciót?


Kérdező:

"A versek (függetlenül attól, hogy a moderátori joggal rendelkező tagjaink ellenőrizik, vagy az oldalon történő korábbi aktivitás alapján ettől eltekintenek) beküldési sorrendben kerülnek fel az oldalra.


Ha a versed még nem került sorra, a Figyelőben azt látod, hogy hány másik vers várakozik előtte a moderálási sorban. Ha a versedet a moderátorok publikálásra javasolták, a megjelenés pontos idejét láthatod a Figyelőben (erről bővebben itt olvashatsz). Előfordul, hogy a moderátorok előre dolgoznak, és miközben újabb és újabb versek kerülnek ki a már moderált versek listájából, a rájuk várakozó versek száma nem csökken, ezért továbbra is azt látod a Figyelőben, hogy ugyanannyi vers várakozik a tiéd előtt. Ez a megjelenés idejét általában nem befolyásolja, hiszen ha a versed sorra is kerülne, a már moderált versek listájában lévő felgyülemlett versek miatt akkor is sokat kellene még várnia a tényleges megjelenésig. Ha versed a főmoderátorhoz került, arról is a Figyelőben értesítünk. A főmoderátorhoz küldött versek felkerülésének idejét nagyban befolyásolja az oda kerülés oka, ezért ilyenkor sajnos nem tudunk becslést adni a megjelenés idejéről, a várakozás alatt azonban lehetőséged van másik verset is beküldeni.


Az elfogadást gyorsíthatod, ha a vers beküldése előtt meggyőződsz róla, hogy annak tartalma nem sérti a szabályzatot, és formája is megfelelő. Kerüld a csupa nagybetűket, használj ékezeteket, és beküldés előtt ellenőrizd versed helyesírását! Amennyiben a versedben valamit szándékosan nem a helyesírási szabályoknak megfelelően írtál, ezt a moderátoroknak szóló megjegyzés rovatban feltétlenül jelezd, hogy a moderálás során ne kerüljön javításra!


Verseket alapvetően teljes néven jelenítünk meg. Ha ettől szeretnél eltérni, első alkalomal ezt mindenképp jelezd a vers beküldésekor a moderátoroknak szóló megjegyzés mezőben!


A versek szabálysértő voltának eldöntésére, illetve a versek elbírálására soron kívül (az itt leírt eseteket kivéve) nincs mód, ezért kérlek, ezzel kapcsolatos kérést se levélben, se a fórumban ne küldj nekünk! Amennyiben versed már több mint egy hónapja vár a sorára, a főmoderátornál e-mailben kérhetsz információt ennek okáról. Egyéb esetben sem a fórumban, sem levélben nem tudunk információt adni az egyes versek felkerülésének időpontjáról. Kérünk, ezzel kapcsolatban ne írj nekünk! Erre a szabályra azért van szükség, mert a levelezés is a versek elfogadásától veszi el az időt, így az még hosszabb várakozást eredményezne."

2023. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

#2 köszönöm, ezt már olvastam, csak abban reménykedtem hogy ti tudtok pontosabb infót mondani.

Meg azon gondolkodtam, hogy nekem most azt írja, hogy több mint 500 vers várakozik az enyém előtt,és mi van ha igazából nem csak 500, hanem igazából 1000 költemény vár sorsára az enyém előtt.

Lehetséges hogy ez az 500, csak egy max szám, ami fölött már nem írja ki a pontos mennyiséget?


Bocsánat a hülye kérdésért, még eléggé új vagyok azon az oldalon :(

2023. márc. 21. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es,ha még csak pár nap lenne! Az én írásom 1 nap híján 2 hétig várt... Régebben (Kb 2-3 éve) nem nagyon volt ilyen,hogy 500+ vers várakozott volna. 300 krül volt a kiírás. Valószínűleg 1 moderátor van,aki egyedül végzi ezt a munkát. Szerintem a Poet rendszere sincs arra felkészítve,hogy több moderátori fiókra osszák el az átnézendő anyagot...


Nem a várakozással van a bajom. Ha pár nap,max 1 hét lenne,nem szólnék semmit,de azért 2 hét...

2023. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!