Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Jelenleg úgy érzem a jövőben...

Jelenleg úgy érzem a jövőben szeretnék színházba dolgozni csak nem tudom minek lennék jó, tudtok.tapasztalatokat megosztani? Tudtok.segíteni... (lentebb)?

Figyelt kérdés
Szóval tudom, hogy nagyon az út elején vagyok és normális, ha el vagyok veszve. Mégis jól esne egy kis tanács/tapasztalat. Amit rólam tudni fontos, hogy eléggé félénk vagyok, szorongós társas helyzetekben. Ez gátja lehet nekem a színház világába. Úgy érzem színésznek és rendezőnek nem lennék jó. Egyébként táncoltam, jelenleg is fuvolázok. Rajzolással megint próbálkoztam ebben az évben, kaptam nagyon jó visszajelzést a rajztanáromtól és dicséretet kaptam, de mégis azt érzem, hogy nem annyira szeretek rajzolni és a megvalósítás nem a legjobb, csak az ötleteim jók és a vizuális látásom. Írni is írok, verset, naplót... de úgy érzem ebbe sem vagyok a legjobb, mégha nem is olyan rossz. Teljesen elvesztem, mert az érzem, hogy semmiből sem vagyok elég jó művészet téren, pedig most ehhez húz a szívem és a színházat is nagyon megszeretem. De már ebben sem vagyok biztos, hogy biztos művészettel kell-e foglalkoznom.

2023. júl. 5. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonlít a viccre, ami úgy végződik, hogy b+ medve te a fűnyíródat. Ne szaladj bele a tépelődésbe szerintem! Nyugodtan próbálj ki mindent! Jó is, hogy tisztában vagy vele, hogy brutálisan nehéz lesz, és kimondottan félelmetes is, legalábbis eleinte. A félelem persze marad, csak ki leszel gyúrva arra, hogy hasznosítsd és élvezd. A nehézség pedig mindig átadja helyét újabb, sokkal komolyabb nehézségeknek, amik valahogy mintha mégis egyre egyszerűbbek lennének... Meg fogod találni magad valamiben, ne tévesszen meg, hogy kőkemény az elején minden új "harcmodor"!
2023. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
menj el a helyi színjátszó körbe, majd ott kialakul, hogy egyáltalán valóban érdekel-e a dolog, vagy csak szeretsz szépen felöltözve beülni a nézőtérre.
2023. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pudding próbája. Fedezd fel s hogy egyáltalán tetszik-e. Meg elárulom: krva sokat dolgoznak.
2023. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést •o•
2023. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!