Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi módon kerülhet a saját...

Zeusz89 kérdése:

Mi módon kerülhet a saját könyvem, a Nők Lapja könyvajánlójába?

Figyelt kérdés

Üdv! Egy hónapja adtam ki életem első romontikus regényét!

Sajnos az interneten semmi infót nem találtam arról, hogy mi módon lehetne megkörnyékezni eme neves lapot!

Tud valaki segíteni?

Köszönettel:

Róbert



2023. júl. 21. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Van minden oldalon egy impresszum és ott találsz címeket, több helyen a rovatvezetők címeivel és írsz nekik emailt.
2023. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kis esély van csak rá, hogy belekerül, mert általában elismert kiadók könyvei kerülnek oda, meg olyanok, amik érdeklik a célközönséget, lehet róluk hallani, szakértők szerint azért nívósak... ill. ezeket a médiamegjelenéseket meg is fizetik. Próbálj meg írni a Nők Lapja ügyfélszolgálatára, de ne fűzz hozzá szerint nagy reményeket... mert gondolom, annyi pénzt erre nem akarsz áldozni, mint egy-egy ismertebb, jó hátországú kiadó, vagy ha nincs kapcsolatod, aki el tudja intézni ezt neked okosba'.
2023. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!