Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Pécsen múzeum, ami érdekes lehet?

Pécsen múzeum, ami érdekes lehet?

Figyelt kérdés
Egyik tárgyamra követelmény, hogy Pécsen egy múzeumot kell bemutatni. Tudtok valami múzeumot, ami nem túl unalmas, érdekes dolgokat lehet róla elmondani, bemutatni?

nov. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Cella Septicora (bár most épp átépítés alatt van, ha jól tudom (mikor nyáron legutóbb Pécsett voltam, le volt zárva) de ha csak írni kell róla, azt lehet, rengeteg forrás és kép van hozzá)
nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-es, június vége óta újra látogatható a Cella Septichora, de amúgy az ötleted jó

Ezen kívül:

Csontváry Múzeum, Vasarely Múzeum, a Zsolnay Negyedben van egy sereg kiállítás (főleg a porcelán-készítéshez kapcsolódóan), például.

nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pongi57 válasza:
Számomra a Dzsámi alatti bemutató központ volt nagyon érdekes.
nov. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én még a Saár Erzsébet kiállítást tudom javasolni.
dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!