Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Valaki hajlandó lenne metal...

Valaki hajlandó lenne metal bandát alapítani?

Figyelt kérdés
A helyszín Budapest, a korosztály 16-20. Én 18 éves gitáros vagyok és a thrash irány jön be a leginkább.

dec. 27. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekes a zenészek kora?

Több hasonló kérdésnél láttam ilyet.


Egy idősebbnek esélyesebb, hogy sokkal több tapasztala, ismerettségi köre, hangszere, hangtechnikája van, akár saját furgonnal vagy próbateremmel is rendelkezhet. De lehet valaki gitárvirtuóz 13 évesen is, ha óvodás kora óta gyakorol.


A korosztály feltétel mindkét típust kizárja. :)

jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért fontos a korosztály, mert nem csak zenélni akarok. Egy banda akkor igazán szórakoztató, ha a tagok között haveri viszony minimum van és ezt sem egy lényegesen idősebb, sem pedig egy lényegesen fiatalabb emberrel sem igazán tudom elképzelni.
jan. 3. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Érthető. Végülis fiatal korban sokat számíthat pár év is barátkozás, gondolkodásmód kapcsán.
jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!