Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Magyarországi magyarok:...

Magyarországi magyarok: veletek is előfordult, hogy sorba csalódtatok a kitüntetett figyelemmel megtisztelt előadóitokban, (pop) kulturális ikonjaitokban?

Figyelt kérdés

Velem sorra ez történt. Közelebbről megismertem egy -kettőt és kifordul a gyomrom. Én se vagyok szent, de azért a képmutatás mindennek a legalja szerintem.És bármerre nézek ezt látom ebben az országban.

Ákostól elkezdve Puzsérig. Jó nyilván emberek, lehet hogy én is elvagyokbszva és magas a mércém. Ez is benne lehet. De mintha ebben az országban a LEGTÖBB ember hitvány lenne. És akkor ezt nem ragozom. Főleg a mai Orbán beszólás után.



febr. 26. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkiben csalódtam szinte média szinten nemcsak az énekesekben hanem a komplett médiában
febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%

Tóth Gabi művésznő megmagyarult.


És egész jól néz ki.


Én azóta imádom.

febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!