Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki az, aki csirkepaprikást...

Ki az, aki csirkepaprikást falatozik az Operaházban bármilyen előadás szünetében?

Figyelt kérdés

Tény, hogy sosem voltam még az Operaházban, én maximum a Erkelbe jutok el. A mostani "balhé" miatt olvastam valahol a büfé árait, és ott írják, hogy egy adag csirkepaprikás a büfében 5500 Ft. Az előadások közti szünet fél óra.

De most tényleg, van aki az Operában csirkepaprikást kezd el enni? :D



márc. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Igaz magyar ember mi mást enne? Esetleg babgulyást. Nem tudom, az van-e. A lángos magyar ugyan, de nem illik az operaházhoz, inkább strandokhoz kötődik.
márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem Magyarországon élek, így az operát nem tudom, de nálunk a színházban pl van étterem. Nem a szünetben, hanem az előadás előtt ott lehet vacsorázni.
márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen második, beleestem abba a hibába, hogy egy bulvár cikk alapján ítélkeztem. Megnéztem azóta, és van az Opera Café, ahol lehet klasszikusként vacsorára az előadás után vagy előtt csirkepaprikást enni. Vagy éppen marhagulyást.

De maga a büfé, a Feszty bár, ott a szokásos büféétrend van. Hát ilyen ez. Én is csak olyan vagyok mint 100 másik, aki elsőre elhisz mindent, és csak utána nézem meg, hogy mi az igazság.

Remélem azért nem vezettem félre senkit. :)

márc. 3. 18:30
 4/4 anonim válasza:
100%
O'kovács Szilveszter.
márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!