Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy kampányom hogy,...

Van egy kampányom hogy, gyűjtsek minnél több kézlenyomatokat jótékonysági célból. segitetek?

Figyelt kérdés
Be kell kenned valamivel a kezed, rányomni egy papírra és aláírni és lefotózni nekem de úgy hogy a festékes tenyered benne legyen vagy akár ahogy éppen rá tenyerelsz a lapra😅

ápr. 28. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi a célja, értelme?
ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A cél az, hogy aki többet gyüjt az kap egy ajándékutalványt,ajándék kosarat stb. Kizárolag jótékonysági célra az lehet bármi:)

Én például akinek nincs otthon lakni és az utcán "él" annak szeretném adni.

ápr. 28. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább instán, tiktokon toborozz, oda a sajátodat fel is töltheted. A mai kistinik minden hülye kihívásban benne vannak, ebből legalább nem lesz bajuk, te meg se perc alatt összegyűjtöd, amennyi kell. Mondjuk kommunikáld rendesen mire kell, milyen jótékonysági akció ez pontosan, stb. Ez így elég homályos, hogy ha nyersz kapsz valamit, amit majd odaadsz valaki másnak...
ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne, de sajnos nincs túl sok követőim ezeken az oldalakon de azért természetesen megprobálom😉
ápr. 28. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
ez már tavaly is bajod volt... tehát a festékes kezekről gyűjtött fotókért cserébe kisorsolnak valami utalványokat meg ajándékkosarat, és ezt te nagyon meg akarod kapni, hogy továbbadhasd valaki másnak, hogy mindenki lássa, te milyen jólelkű kis angyalka vagy. ha nincs szükséged a nyereményre, minek játszol? másrészt tényleg mi ez már, lassan kezd érdekelni...
ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!