Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A Magyar Nemzeti Múzeum...

A Magyar Nemzeti Múzeum állandó kiállításainak megtekintésére kb. mennyi időt lehet számolni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogyha mindent részletesen szeretnénk megtudni, akkor több napba telne, de azért nem ennyire aprólékosan járnánk be, de azért végigrohanni sem akarnánk. 3-4 óra elég lehet?

máj. 17. 20:22
 1/4 tgt ***** válasza:
100%
Igen, annyi elég. Annál többet nem is lehet befogadni egyszere.
máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bőven, de szerintem hamarabb elfáradsz, ha tényleg rendesen meg akarsz nézni mindent.
máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tanár vagyok, többször voltam a Nemzeti Múzeumban, azt mondom, 1,5-2 óra elég. Nem kell minden tárgy címkéjét elolvasni, ott érdemes elidőzni, ami tényleg érdekel, megfog.
máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érteni szeretnéd a művészetet és értékeled is, ha családdal mész, akkor 4 óra kb., ha egyedül, akkor 3 is elég lehet. Ha tiszteled a művészetet, részletesen megtekinted, legyen meg az 5-6 óra.
tegnap 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!