Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Egy igazi Kardot (Katana)...

Egy igazi Kardot (Katana) szeretnék vásárolni Kínából. Mennyi vámot kell fizetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy 50.000 Ft-os Kardot Kínából, de nem tudom, hogy egyáltalán beengedik-e az országba. Vagy ha beengedik mennyit kell fizetni (vám, áfa)?
2010. nov. 2. 11:27
 1/8 Maeglin ***** válasza:

Hát ezt nem tudom, de itthon is lehet venni


[link]

2010. nov. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
50000 Ft-ot egy kínai EREDETI katanáért???? Csak megsúgom, hogy a katana japán... Csúnyán le leszel húzva.
2010. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bénabéla11 ***** válasza:

nem kell neked katana sztem mert csak vagányságból vennéd...


ha igazán érdekelne a kultura már régen rájöttél volna arra amit az előző irt...


amugy ha kell, viszek neked csak adj nekem 100ezret...eredeti kinai katana lesz!

2010. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Innen szeretnék rendelni: [link]

Azt olvastam, hogy jó katanákat árul.

2010. nov. 2. 17:02
 5/8 Kagemusha válasza:

Eredeti katanat nem kapsz, azok ugyanis gyakorlatilag felbecsulhetetlen mukincsnek szamitanak, arrol nem is beszelve, hogy kinai katana NINCS, mint azt mar korabban is irtak!

Max. masolatot kapsz es ennyiert eleg silany utanzatot...

2010. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kagemusha válasza:
50%
Ja, es ne keverd ossze a Chinese-t a Cheness-el...
2010. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kínai katanát ne vegyél, megpróbálták lemásolni ugyan az eredetit, de mind silány vacak. És utolsó: Azért vannak még Katanák, nem csak műkincsként, jelenleg is készítik őket Japánban kardkovács mesterek, persze ezek is 100 ezer forintnál kezdődik(és ezek az olcsóbbak)
2011. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kezdődnek*
2011. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!