Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mely író mely művében szerepel...

Mely író mely művében szerepel visszatérő motívumként az alábbi mondat: "Lásd szappan címszó alatt. "?

Figyelt kérdés
A Kossuth rádióban hallottam részleteket belőle, valamiféle életrajzi könyv köntösbe bújtatott mű. Szerintem világháború, esetleg a kemény kommunista diktatúra után íródott. Nem ismerős valakinek?
2010. nov. 30. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tulajdonkepen nem sok. Felesege lelepett az uj paliaval Angliaba.


Címoldal > Sztárvilág

Németh Kristófot elhagyta a felesége!

2010-12-03 09:13:00

Mindennek vége? A színész már augusztus óta egyedül neveli a kisfiát, feleségének már új párja van.

Hirdetés


Budapest – Újabb sztárházasság hullott darabjaira. A Barátok Közt Kertész Gézája augusztus óta nem él együtt feleségével. Némteh Kristóf (35) és Niki három évvel ezelőtt hatalmas vendégsereg előtt mondta ki a boldogító igent Balatonalmádiban. Akkor úgy tűnt, semmi nincs ami szétválaszthatná őket, szerelmük jeléül a fiatal anyuka egy gyönyörű kisfiúval ajándékozta meg a színészt. Lóci ma már három éves.



Öröm. A pár az esküvője napján, még boldogságban



Kapcsolódó cikkek


Németh Kristóf: Irány Törökország!

Édesapja álmát teljesítette Németh Kristóf, amikor elvitte családját Marmarisba


Felesége vitte kórházba Németh Kristófot

Németh Kristóf retteg a titokzatos kórtól

- Életem legboldogabb napjai voltak azok, amikor elvehettem Nikit feleségül, és amikor megszületett a kisfiunk, de sajnos óriási veszteség is ért minket édesapám halálával. De azt hiszem, ezek a dolgok csak jobban összekovácsoltak bennünket. Jól érzem magam és boldog vagyok! – nyilatkozta korábban a színész a Blikknek.


Úgy tűnik azonban, hogy mégis akadt valami, ami ezt az idilli kapcsolatot tönkre tette. Információink szerint a színész és felesége házassága már a nyár elején megromlott, a sok veszekedés után pedig végül úgy döntöttek külön folytatják tovább. Hogy pontosan ki mondta ki a végszót, ki akarta, hogy vége legyen a házasságuknak, nem lehet tudni, de annyi bizonyos, hogy a Barátok Közt sztárja augusztus óta egyedül neveli kisfiát, ugyanis felesége Nagy-Britanniába utazott az új partnerével.


„Niki egy fotóssal jött össze, vele volt Angliában. A kisgyermek teljesen az apjára maradt – mondta el a BEST-nek a család egyik magát megnevezni nem kívánó barátja.



A színész kisfiával, Lócival

A történtekről Németh Kristóf környezetében mindenki hallgat, azt érzékeltetve, hogy lenne miről beszélni.


A színész szomszédai szerint a férfi hónapok óta rosszkedvű és csak akkor erőltet mosolyt az arcára, ha a kisfiával van. Felesége, Niki távozása óta az apai feladatok tartják benne a lelket.


Kristóf most azért küzd, hogy a kisfia most minél kevesebbet érezzen meg a változásból.

2010. dec. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, rossz helyre ment a valasz.
2010. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!