Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hozzákezdjek egyáltalán?

Hozzákezdjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Nagyon jó, eredeti, és elég kemény tanulságú regényötletet találtunk ki unokatesómmal, de a történet egyik legalapvetőbb eleme a szerelem, amit én még sosem éreztem (12 vagyok). Azt mondják, tehetségem van az íráshoz, meg úgy érzem, meg is tudnám írni a sztorit, de attól egy kicsit tartok, hogy esetleg nem lesz hiteles, vagy nem fog eléggé átmenni. Ez a sztori pedig igényli, hogy nagyon meg legyen írva, de unokatesóm meg éppen hogy azt mondta, hogy szerinte pont az kéne, hogy úgy legyen megfogalmazva az egész, ahogy egy gyerek tud fogalmazni.

De annak meg semmi értelme, hogy van egy jó történet, de a felvezetés meg nem olyan színvonalú, mint amilyet az egész igényelne.


Véleményeket kérek, hogy belekezdjek e egyáltalán? (kérlek ne mondjatok szemrehányásokat, meg ne legyetek rosszindulatúak, csak írjátok meg, hogy ti mit gondoltok)


Köszönöm!


2010. dec. 27. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd meg komolyan, de azt mondom, ne vedd véresen komolyan a dolgot. Tehetség ide-vagy oda,az nem elég, 12 évesen még nem tudsz úgy írni, hogy azt például kiadják (mert az írók úgyis erre gondolnak előbb-utóbb.).

De ez legalább gyakorlás, tehát megéri. És ki tudja mi lesz belőle később :)

2010. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Én még nem gondolok kiadásra, az viszont baj velem, hogy hogyha valahol elakadok, és a folytatás a hatodik változatban sem tetszik, akkor bepánikolok.

Tehát nekem a ne vedd véresen komolyan a dolgot rész nem olyan könnyű!


És tényleg gyakorlásnak jó!

2010. dec. 27. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd le mindenképpen.

Esetleg ha évekkel később a kezedbe kerül érdekes lesz összehasonlítani, hogy több tapasztalattal e téren miképp látod.

2010. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 31. 05:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát hogyha nagyon tudni akarod, hogy jól írsz-e, látogasd meg ezeket az oldalakat, olvass el rajta néhány történetet, és megtudod, hogy van-e tehetséged hozzá!!!: fanfic.hu/merengo fictions.hu/imagine fanfiction.csodaidok.hu iepp.unr.hu heliopath.sunset.co.hu


Az ötleted meg biztos jó, de függ a nyelvezetedtől, a helyesírásodtól, a szókincsedtől.

2011. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!