Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Témát keresek egy novellához,...

Témát keresek egy novellához, bármiről szólhat. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem a családi kapcsolatokba kellett volna tenned. Én biztos hogy szappanoperát írnék, gazdag családok, villák, Porschék, szerelmek, ármány és a végén hepiend.
2011. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én valami megdöbbentő, egyáltalán nem szokványos témát választanék. Mondjuk egy iszákos takarítónő szerelmi élete?
2011. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az emberi mohóságról és kapzsiságról, arról, hogy sok ember bárkin átgázolna a önérdekből, az emberi elme elállatiasodásáról. Úgy gondolom, hogy erről több mindent tudnál írni, mint a Porsche és pénz világáról.
2011. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
én meg biztos valami szörnyűségről, lecsúszott életről, a drámát mindíg jobban értékelik a tanárok (is)
2011. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami olyasmiről írj ami téged foglalkoztat, ha mások mondják meg miről írj, az már régen rossz. Találj egy olyan tematikát ami felkelti az érdeklődésed.
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kilátástalan helyzetben lévö ember,megtalálja a szerencséjét´,szerelmét...
2011. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én is valami alternatívabb témáról írnék, de ezt neked kell kiválasztanod, mivel te akarod írni..
2011. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok kedv romboló lenni... De ahhoz,hogy valaki novellát írjon saját ihlet kell. Úgy szokott lenni,hogy először megvan a téma... az író elgondolkodik rajta és hatalmas vágyat érez az után,hogy papírra vethesse. Majd papírra veti. Szerintem várj még egy keveset,és amikor saját ötleted támad akkor kezdj bele!

*amatőr író*

2011. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Arról írj, ami téged érdekel.

Én ornitológiáról vagy paleontológiáról írnék (írtam már egy cikket), mert

az érdekel.

2011. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha gonosz vagyok: keress saját ihletet, meríts a saját életedből, gondolataidból, a téged foglalkoztató kérdésekből, mert egy író nem süllyed odáig, hogy már ötletét lopkodja (kivéve King, de ő egy alapötletből is ki tud hozni teljesen mást, mint az eredeti ötletadó :P)


Ha rendes vagyok: írj jó horror sztorit, abból úgyis hiány van. Vagy mondjuk valami elgondolkodtatót, ami miatt mindenki átgondolja a saját életét és sorsát.

2011. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!