Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek Müller...

Mi a véleményetek Müller Péter-ről?

Figyelt kérdés
könyv címek,stb...vélemény,hogy mégis miért szereted/vagy nem.
2011. jan. 24. 15:45
 1/5 anonim válasza:
78%
_-_-_-_-_- _-_-_-_-_- _-_-_-_-_-
2011. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
58%

Szeretetkönyvet olvastam. Nekem sok mindenben adott újat. Sokszor volt,h egy-egy bekezdésen akár egy órát, fél órát töprengtem. De lehet én vagyok csak ilyen alkat. Sokszor nekem is soknak tűnt már.De azoktól a részekről el tudtam vonatkoztatni és arra figyelni ami nekem tényleg mondott valamit. Szerintem az érettebb, gondolkodósabb embereket ez nagyon meg tudja fodni.


Amúgy ha tetszenek az ilyen jellegű írások, akkor ajánlom Coelhot! Főleg a Piedra folyó partján ültem és sírtam, illetve Alkimísta.....Veronika meg akar halni...

nagyon nagyon jók!

2011. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Mielőtt feltalálták Coelho bácsit, már volt Müller Péter. Kígyó és kereszt, Lomb és gyökér.


Semmi baj nincs vele, egy szentimentális, hatásvadász, de jó szándékúnak tűnő emberke, aki összekutyulja az összes vallásos, misztikus, filozófiai és nemtudommilyen hagyományt egy összefüggő, egységes, bár semmitmondó "bölcsességgé", aminek olvastán jól érzik magukat azok a jószívű háziasszonyok, akik minden szerelmes filmen sírnak. Amolyan hamvasbéci light.

2011. jan. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22:32 köszönöm a tippeket:)
2011. jan. 25. 17:34
 5/5 anonim válasza:
63%
Isten Bohócai best könyvem :) Annyira imádom :)
2011. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!