Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudok aktot rajzoltatni/fe...

Hol tudok aktot rajzoltatni/festetni magamról Budapesten?

Figyelt kérdés
Tud vki olyan FIATALT aki vállalna ilyesmit? Korombeli előtt mernék csak levetkőzni ilyesmi miatt. Fiú vok és huszon éves.
2011. jan. 26. 20:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha vki vállalná privi is jöhet. Ja és bocsi ha rossz kategória, de lövésem sincsen hol lehet erre jó kategória.
2011. jan. 26. 20:53
 2/10 anonim válasza:
Ha találsz szólj nekem is:) Így, hogy olvastam egész megjött a kedvem. Esetleg próbálj keresni ilyen művész fórumot vagy ilyesmit. Lehet még örülnének is egy önkéntes modellnek.
2011. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Érdeklődj, mert művészeti egyetemeknél, vagy esetleg okjs képzésenél kell a hallgatóknak aktot is rajzolni. Bár mondjuk nem tudom, hogyan viszonyulsz ahhoz, hogy több ember előtt, de szerintem ott érdemes lenne próbálkozni.
2011. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mint írtam engem is érdekel. Aki tud vmit írhat nekem is:)
2011. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a páromat próbálom rávenni, hogy lerajzoljam (aktban). :D Művészeti egyetemre készülök, azért gondoltam, hogy oda keresnek modelleket.
2011. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szakkörökben, sulikban sok helyen keresnek modelleket,ott fizetnek is érte!! Külön portréra, és aktra is..

Annyi hogy egy helyben kell maradni több órán keresztül lehetőleg mozdulatlanul, és általában min 10 ember elött:) Óránként persze szünetet tartanak, de ez átlagos akt rajzolás min 4 órát!! tesz ki, ha valaki tényleg tanulmány rajzot csinál, esetleg fest, ennél hamarabb csak vázlatot lehet készíteni.

Mostanában még modellhiány is van, szóval sok hely és lehetőség van, fiatal, értelmes embereknek még örülnek is, mert általában középkorúak, idősebbek vállalnak aktot, és sajnos azoknak a jó része beteg..(szellemileg..)

Ha érdekel tudok írni elérhetőséget.

Ha nem akarsz sok ember előtt, akkor megbeszélhetjük, én is rajzolok már vagy 10 éve és müv. sulikba is jártam, most másoddiploma felvételihez jól jönne egy-két jó rajz..

2011. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem lehet neked privit írni. Írj kérlek! Gondolom ez a gond a kérdezőnél is felmerül majd így javaslom neki is:)
2011. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az utolsó kettőre valóban nem tudok én se üzenetet küldeni. Ha írnátok azt megköszönném. Ha más is tud segíteni írjon, hátha véletlen nem olvassák az előzőek vmiért.
2011. jan. 26. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Már kitettem az e-mail küldés lehetőségét(utolsó voltam)

ma már nem, de holnap majd írok nektek ezzel kapcsolatban.

2011. jan. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg is jött a levél. Igazán a külön rajzolás érdekelne. Csoport előtt tuti nem. És azt kihagytam, hogy srácot szeretnék, mert csaj előtt jobban zavarba lennék. :(
2011. jan. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!