Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Analóggal készítettem egy...

Analóggal készítettem egy fotósorozatot, ami nem szeretném, ha kiszivárogna. Hol hívassam elő?

Figyelt kérdés

Filmes géppel csináltam egy fotósorozatot barátokról, van benne minden, meztelenség, drog, kompromittáló helyzetek..szeretném előhívatni, de nem vagyok biztos benne, hogy ennek jó vége lenne, mert még ha nem is szólnának hatóságoknak, akkor is simán lehetnek olyan kedvesek, hogy felküldik a netre.

Előhívnám én is, de nincs hozzá itthon cuccom és a közeljövőben nem lesz lehetőségem fotólabor közelébe jutni.

Szerintetek? Hol hívassam elő, ahol biztonságos? Vagy meg kell várnom, amíg 50 évesen lesz egy saját sötétkamrám felszereléssel együtt? : D


2011. febr. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
színes vagy fekete-fehér?
2011. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Színes..ez ilyen szempontból még nehezebb ügy. : D
2011. febr. 7. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért tennék fel a netre? Ez butaság. Gondolj bele, hogy egy csomóan, egyetemisták direkt ilyen képeket készítenek és elő is hívatják, aztán kiállítást készítenek belőle. Szóval akárhol előhívathatod, nem fognak ezért dutyiba vinni.
2011. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem legvégső esetben nyáron (akkor már úgyis mindegy) előhívatom valami forgalmas helyen..de jobb lenne, ha előbb láthatnánk. : D
2011. febr. 7. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:
a színes tényleg nehezebb, de nem valószínű, hogy megnézik, mert gép hívj elő.. és ha beadod a rossmannba vagy dm-be (ami különben a legolcsóbb), akkor még a személyzettől sem kell félned, hogy megnézte a képeket, mert ott leborítékolva elviszik, gép előhívja, leragasztott borítékban visszaviszik és te elmész érte és kifizeted a kasszánál.
2011. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!