Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Segítség! Mit rajzoljak?...

Segítség! Mit rajzoljak? Gyors válaszokat.

Figyelt kérdés

Hoszabb utat kell megtennem valahova és olyan unalmas.Kaptam egy rajztáblát és gondoltam majd el ütöm vele az időt.Viszont nincs ötletem.Segítsetek lécci!Előre is köszönöm.Ja és elég jól tudok rajzolni.

13/l


2011. febr. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rajzolgass peniszeket, az mindig poen.
2011. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rajzold le azt, ahova mész. Aztán ha odaértél, összehasonlítod!
2011. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
engeeem :D jól tudsz rajzolni?
2011. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nomtass ki vmi animációs filmről (pl. toy story, némó stb.) egy képet, vagy ha nincs nyomtatód fényképezd le telefonnal és arról próbáld meg lerajzolni. 18/L
2011. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a tájat rajzolnám le a helyedben, vagy anime karaktereket xD... Ha utazik veled valaki, akkor őt is lerajzolhatod.

:)

2011. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rajzold le az útitársadat, vagy valakit az utazók közül. Vagy engedd el az agyad, és alkoss valami szürreálisat. :)
2011. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sokat segítettek.Egyik osztálytársam mondta hogy nézzek ki egy embert a metrón, és bámuljam vigyorogva...Ezt nem próbálnám ki mert a végén még valaki szájon vág!XD
2011. febr. 8. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
:D Én egy ilyenre szerintem visszavigyorognék. Nem direkt, de biztos, hogy nem bírnám ki anélkül, hogy el ne mosolyodnék. :D
2011. febr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miket szeretsz rajzolni?
2011. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oroszlánokat imádok rajzolni!Csak már elég sokat rajzoltam oroszlánt és már unalmas...:D
2011. febr. 8. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!