Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miről szóljon egy szerelmes vers?

Miről szóljon egy szerelmes vers?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen is a lányok válaszát várnám!Lányok,ha kapnátok egy szerelmes verset egy sráctól,mi tetszene nektek,mi szerepeljen benne (miről szóljon)Én még nem írtam verset,de szeretnék valentinnapra a barátnőmnek írni és átadni egy plüssmaci mellett!2,5 éve vagyunk együtt!Kérlek segítsetek.Versszűz vagyok!!! :-D
2011. febr. 10. 18:15
1 2 3
 1/29 BlackSword ***** válasza:
59%

Nem szeretnélek megbántani, vagy a lelkedbe gázolni, de inkább ne tedd... Biztos rendes, kedves srác vagy, de ha nem vagy költő, akkor inkább ne írj... Semmi gond, hiszen nem lehet mindenki művész...

Inkább olyas valamivel próbáld meglepni, amiben tényleg jó vagy...

2011. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne írjon? Nyilván nem akarja kiadni.

Olvass szerelmes verseket, hogy ráérezz a nyelvezetre. És legyen személyes. Azt írd bele, amit nem írhat itt meg neked senki, mivel csak ti ketten éltétek át.

2011. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 BlackSword ***** válasza:
59%
Pontosan azért, amiről Te azt írtad, hogy arról... A művészet nem két ember titka, mert a művészet mindenkié... Ráadásul ha valaki rövid sorokat összecsengő véggel leír, az attól még nem lesz vers...
2011. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
A kérdező nem költő akar lenni, csak meg akarja lepni a szerelmét. Ne legyünk már sznobok. Mondom ezt többkötetes költőként.
2011. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Tulipánfa tudsz nekem ajánlani olyan oldalakat,ahol szép verseket találok?
2011. febr. 10. 20:52
 6/29 anonim válasza:
100%

írd bele, hogy mit érzel, ha rádnéz, ha ránézel, ha megérint, ha megérinted, ha a szemébe nézel, ha jó kedve van, ha rossz, ha átölel, ha megcsókol, ha rá süt a nap gyönyörűnek látod-e, számodra mikor a legszebb, legcsodálatosabb, milyen vele lenni, milyen nélküle, milyen, ha hiányzik neked, miért vagy vele, neked mi benne a legfontosabb...

legyél találékony

2011. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

előző válasz írója:

szerintem amúgy nem muszáj verset írnod

úgy értem, ha még sosem írtál verset és nem sikerül olyan jól, próbáld meg megfogalmazni szövegben. Én személy szerint lehet, hogy még jobban is örülnék neki, mint egy versnek. A lényeg, hogy legyen nagyon érzelmes, szerelmes és ne legyen tele idióta ,,szakszavakkal", azok elrontják a pillanatot.

Bár nem tudom, hogy a te barátnőd milyen típus, ha nagyon nem szereti a nyálas dolgokat, akkor bele se fogj

2011. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 BlackSword ***** válasza:
18%
Ez nnem sznobság... Én meg aztán végkép nem vagyok sznob... Csak kicsit pofátlanságnak tartom, hogy mindenki belepofátlankodik olyan szakmákba, amikhez köze sincs... Én sem szólok bele abba, hogy hogyan, miként, mit operáljon egy sebész, akkor egy nem művésztől is elvárható lenne, hogy ne kotnyeleskedjen bele abba, ami a művészek dolga... Ezért is írtam, hogy talán egy olyan területen bontakoztassa ki a kedves kérdező a tehetségét, amiben jobb, mert akkor az ajándék is személyesebb lenne... Miért olyan nehéz ezt felfogni??? Ha egyszer nem költő, akkor a vers se lesz személyes...
2011. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Kedves BlackSword!Én belekotnyeleskedek,hanem szeretnék egy kicsit jobban belekerülni ebbe a világba.És nem világ előtt akarom mutogatni a ezeket a verseket,hanem én és a barátnőm látnánk!És remélem ezen felkapod a cukrot,de kitudja,h nem-e híres leszek és az én verseimet veszed meg! :-D
2011. febr. 10. 23:45
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

BlackSword! Ne menj strandra, ha nem vagy válogatott úszó. Ne legyen macskád, ha nem vagy oroszlán szelídítő. Ezek jobb példák lennének a mondandódra.


Kérdező! Elég sok ilyen oldal van (bár én inkább a könyvek híve vagyok. Sok szerelmes antológiát találsz a boltokban, könyvtárakban. Ha beütöd, hogy szerelmes versek, kihoz jónéhány tematikus honlapot.

Kerüld a közhelyeket (ragyogsz, mint csillag az égen, stb.) és a rossz rímeket. Ne legyen érzelgős, de túl hétköznapi se. Legyen személyes és egyszerű, de ne legyen versbe szedett hétköznapi levél.

2011. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!