Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnám eladni a régi...

Hol tudnám eladni a régi képeimet?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok pénzem és suli mellett hiába dolgozok tandíjat kellene fizetni.. gondoltam eladnám a régi képeimet, festményeimet amiket csináltam még fiatalabban..

Hol lenne érdemes próbálkozni?

(müv. sulikba jártam szóval nem firkákról van szó.. de galériába nem szeretném vinni őket, mert egyrészt később adnak pénzt belőle amikor eladták, meg keveset is.. meg ezekkel nem is szeretnék)

Nem nagy összegekre gondoltam.. mert nálam csak porosodnak de azért nem is fillérekért, mert dolgoztam rajtuk..


2011. febr. 17. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el velük valamilyen vásárba, vagy turistáktól nyüzsgő helyre, ott talán vesznek. (Csak vigyázz, mert nem tudom, jogilag ez nem gázos-e...)
2011. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!