Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerinted is sz***ar?

Szerinted is sz***ar?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



én rajzoltam ,de tudom,hogy nagyon sz.ar

de kíváncsi vagyok mások véleményére


2011. febr. 21. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első: te ebben komolyan látsz arányokat? Csak mert nincsenek...

A 11 éves lánynak meg üzenem, hogy azért a japán rajzfilmekből való kutyamásoláshoz és azok különböző színekre változtatásához sem kell sok tehetség...

2011. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

utolsó jól beszél


szerintem nem menthetetlen, ha mindenképpen ezzel akarsz foglalkozni,akkor van olyan intézmény ahol megtanítanak rajzolni (az egész csak gyakorlás kérdése) legalább nem vésed bele a ceruzát a kontúroknál és nem manga stílusban akarsz rajzolni


szarnak szar, de ha érdekel akkor ne add fel

2011. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, kérlek áruld el, melyik meséből másolom ezeket, mert erre nagyon kíváncsi vagyok! ;)

11/L

2011. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Azt én nem tudhatom, nem nézek animét, idegbajt kapok tőle :)

Mindenesetre köztudott h ez japán stílus, szóval kétlem, h magadtól újrafeltaláltad volna. Főleg hha rákeresel, körülbelül 31294728973129 tutorialt ad ki segítségnek és még ennyi képet.

2011. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

szakadok:''D szebbet szarok reggelente

:DXXXXXD jhaj.ezjóvolt. szerintem is nagyon kaksi :'DD

2011. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem sz*r. (amúgy csak az elsőt néztem meg) Olyan mintha egy régi rajzfilmben szereplő alak lenne. Szóval, ha egy kicsit precízebb leszel mesefigurákat, vagy mesekönyv illusztrációkat készíthetsz. Nem kell mindenkinek grafikusnak lennie, unalmas volna, ha mindenki ugyanúgy rajzolna.
2011. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!