Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondanátok olyan üzleteket,...

Mondanátok olyan üzleteket, ahol lehet pop-art képeket venni? Lehetőleg pesten 18. kerület környékén

Figyelt kérdés

az ár mindegy

és

lehet plakát vagy akár normális kép is


2011. febr. 28. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:

pop-art? mármint másolatot?

Mostanában nagyon sok helyen lehet kapni úgymond repro kinyomtatott képeket, az eredetit vászonra kinyomtatják.. ezeket a neten is megrendelheted házhoz lehet szállíttatni is.. pl vatera teszvesz.. viszonylag olcsón meg plakátok is vannak szerintem..

de attól is függ melyik művésztől szeretnéd.. hiszen nem csak andy warhol képből állt a pop-art:)


Ha eredetit akarsz ami kortárs de pop-artra hasonlít (ilyenből is van rengeteg) akkor keresd fel a közeledbe lévő galériát, hátha találsz valamit.. de annak borsos az ára, meg kell fizetni a neveket:)

Esetleg ikeában sok sok poszter, belvárosi boltokban is..sajnos azt nemtudom hogy a 18kerben mi van...

Vagy ha igazi képet akarsz én tudok neked olcsón reprot festeni, festő vagyok..

2011. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!