Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Várom az ötleteket! Mit...

Várom az ötleteket! Mit rajzoljak?

Figyelt kérdés

A falu helyi újságjában megjelent egy rajzzpályázati felhívás "iskolai élet régen és most" címmel. Még nem jöttem rá, hogy a mi iskolánk életéről, vagy általánosan kell-e rajzolni. Ezt még megérdeklődöm.

Nekem nincs ötletem, hogy mit készítsek, ezért kérdezem tőletek, hogy ti, mit rajzolnátok?


2011. márc. 6. 12:55
 1/5 anonim válasza:
Egy régi iskolai életet ábrázoló képet digitális táblán?
2011. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lap egyik felén egy régi tantermet ábrázoló kép, régi padok, köpenyes gyerekek, kopott falak, szakállas öregúr, régi tábla stb. aztán elvágnám , persze idézőjelben, a rajz másik fele a mai iskola lenne. Vagyis azt a rajzot folytatnám, de a modernitás jegyeivel: új padok, díszített falak, csillivilli ruhás, különböző stílusú gyerekek, csini tanárnéni, érintő képernyős tábla, stb. Kissé groteszk módon rámutatna esetleg a mai kor ártalmaira is, bár ez az alkotóra van bízva.

Persze csak ha tudnék rajzolni, akkor tenném ezt! XD

Hajrá4

21/l

2011. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. Az a legérdekesebb, hogy eddig nekem fel se tűnt, hogy a pályázat címe két időszakot takar.

Az ötlet jó, hogy összehasonlítsam a kétféle iskolai létet, de a régire nem emlkészem, az újról pedig fogalmam sincs, hogy hogyan nézhet ki. Vagy hogy egyáltalán változott-e? Ja, a mi iskolánkról kell rajzolni.

Mindenesetre köszönöm, hogy válaszoltatok.

2011. márc. 9. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
én belerajzolnám a ,mostani magamat amint benézek az 1.-s terembe és minden valószínűtlenül apró körülöttem.
2011. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon jó! :D
2011. márc. 9. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!