Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek hogyan sikerült...

Szerintetek hogyan sikerült ez a kép?

Figyelt kérdés

[link]


4 éve rajzolok/festek, autonóm módon

ehhez a képhez semmi referencia, semmi segítség, csak 6 óra munka.


építő kritikával ne kíméljen senki, ha megmagyarázza, mi nem tetszik benne! (úgyis névtelen vagy, nem tudom leharapni a fejed :P)


2011. márc. 14. 23:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy. Jól sikerült. :)
2011. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
A szája elég fura... nem tudom direkt csináltad-e ilyenre, vagy csak így sikerült. De amúgy jó. :)
2011. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Nagyon jól sikerült egy kép. Engem leginkább a csaj szeme fogott meg... Az iszonyat jó. Amúgy nagyon ügyes vagy :)
2011. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Az orra vége fura (túl vékony, természetellenes a hegye), de amúgy szép, tényleg. Még annyi, hogy a szemrésznél valahogy nincs mélysége, olyan mintha csak rajta lenne a fején a szeme, de nincsenek meg hozzá a térbeli dimenziók...érted? Sík. Főleg a bal külső szélére gondolok!

A szája szerintem jó, én úgy érzem, szándékosan húzza félre. Most így első ránézésre ennyi.

De ez most igazi festmény, vagy számítógépes?! mert ha az utóbbi, akkor inkább nem mondok semmit :O

2011. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ha a száján arra a kis vigyorra gondolsz, hogy fura, akkor az igen, direkt van. Ha másra, akkor nem látom, mi a fura, és nem direkt van

a dicséreteket köszönöm :)

2011. márc. 14. 23:37
 6/29 anonim ***** válasza:
a szeme nagyon jó de a többi nekem nem tetszik
2011. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

igazi számítógépes.... tablettal készült, azaz ugyanúgy, mintha papírra csináltam volna (hozzáteszem papíron ugyanígy tudok, csak fekete-fehérben)

bal felől egy elég erős fényt akartam, ezért nincs ott árnyékolás.

az orra meg direkt hegyes, nem akartam egy átlagos lányt, egyéniséget szerettem volna neki adni, és nem feltétlen egy ideál szépséget szerettem volna csinálni belőle.

de majd a napokban javítok akkor rajta, hogy a fején legyen a szeme, 3dben :) köszi

2011. márc. 14. 23:43
 8/29 A kérdező kommentje:

"a szeme nagyon jó de a többi nekem nem tetszik"


és elmondod, hogy mi nem tetszik? ebből nem sokat tudok kihámozni

2011. márc. 14. 23:44
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nagyon aszimmetrikus az egész. A fényben lévő arca kétszer akkorának tűnik, mint a másik fele.
2011. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
ez egy fotóra is igaz, ha erős a megvilágítás, vagy a való életre....
2011. márc. 14. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!