Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol tudnék interneten ismerked...

Hol tudnék interneten ismerkedni olyan emberekkel akik szintén "művészlelkek", mint én, az életük a zene?

Figyelt kérdés

Hiányoznak az ilyen barátok az életemből, nagyon szeretnék valakivel, valakikkel erről beszélgetni, esetleg együtt zenélni. Én énekelek, zongoráztam 7 évig.

20/L


2011. ápr. 10. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez engem is érdekelne :)

A zene a mindenem, a legfőbb lételem a levegő mellett és azt hiszem, művész léleknek mondható vagyok. Szeretek írogatni, olvasni, filmeket nézni, kiállításokra járni, színházba menni (bár több időm és pénzem lenne rá!).

Mondjuk az "együtt zenélni" rész nekem annyira nem menne, mert még csak fél éve gitározok, de majd 3 év múlva szólok :P

17/L

2011. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nehéz is lenne egyébként, mert én Szlovákiában élek sajnos:( Úgy gondoltam, hogy így neten keresztül összedobni egy dalt:)

örülök, hogy te is hasonlóan gondolkodsz, mint én, sajnos kevés az ilyen ember szerintem, nincs olyan barátnőm, akivel mindenről, pl. a művészetekről, zenéről is el tudnék beszélgetni. Mindig csak azt hangiztatják, hogy hétvégén milyen jó buliban voltak, stb. Engem ez nem érdekel:) Ha gondolod, akár felvehetnénk a kapcsolatot, örülnék neki:) Te hol laksz?

2011. ápr. 10. 19:27
 3/8 anonim válasza:
Mindezek miatt iratkoztam egy neves iskola dráma tagozatára.:D Internetes barátkozásoknak ritkán van szerintem jó vége, "élőben" kevésbé leszel nyitott.
2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"Élőben" sajnos nncs nagyon lehetőségem:(
2011. ápr. 10. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én Magyarországon, Baján élek... (ez kb egyenlő a világ végével...)

Amúgy teljesen megértelek, az én ismerőseim legtöbbje is csak az ilyen egy hónapig sztárocskák zenéit szeretik, illetve a techno-t, a mű zenét, amitől nekem feláll a szőr a hátamon. Szerencsére nekem adatott néhány művészlélek barátnő is, akikkel ezt ki tudom beszélni, de szívesen ismerkedem új emberekkel. :)

2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is szívesen beszélgetek veled erről.Én például színésznő szeretnék lenni,ezért járok színházba(persze a pénz miatt nem túl gyakran),énekelek.Mai zenét nem igazán kedvelem, jobban szeretem az operát,zongoráztam 4 és fél évet.
2011. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, te hány éves vagy? Kérlek írj privit:))
2011. ápr. 21. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

hmmm..tetszenek az itt válaszoló emberek...Én is színésznő szeretnék lenni és nekem is problémám,hogy ilyen témakörben nem tudom kibeszélni magam,mert a legjobb barátnőmmel nem tudok,hiába,hogy imádom,mert elválaszthatatlanok vagyunk,de nem az a típus,mint én...De szívesen megtanulnék zongorázni!:)Én csak gitározok pár éve.

18L

2011. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!