Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Találtam egy blogot és tetszik...

Találtam egy blogot és tetszik az ötlet, de én nem írok, szerintetek egy rajzos csinálhat hasonló blogot?

Figyelt kérdés

Itt a link: [link]

Szóval én rajzolok és szeretném én is megosztani a képeimet, de nem tudom, hogy mennyi embert érdekelne, mert ugye az írás közkedveltebb. Meg ez a blog még csak most indult és nem tudom, hogy mennyien fogják látogatni.

F/22


2011. máj. 6. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Na görcsölj, csináld!

Amúgy tuti van már rajzos blog is, de fotós az biztos van.

2011. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=a_mUuvgGnC4


Fotóimat mutatom be benne.(Azóta már sok újat készítettem.)

2011. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csinálhatsz ilyet rajzosba, mert engem pl. a rajz jobban érdekel, mint a szöveg, pl. ezeket el se olvasom, de a rajzokat megnézem
2011. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nyugodtan csinálj blogot. Arra, hogy mennyien fogják látogatni, nincs garancia. Vagy látogatják, vagy nem, de ha nincs blog, azt nem tudják látogatni.
2011. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 habibi ***** válasza:
csinálj!!!!!! ha szépen rajzolsz, akkor biztos látogatnám, imádom a rajzokat nézegetni, olykor koppintok is, de csak gyakorlás miatt, és nekem sosincs kedvem olvasgatni hosszú sztorikat, úgyhogy ha nem is lesz egy szó se benne, csak rajzok, akkor is látogatnám. Tehát légysziiiii!!!annyi unalmas blog van, legyen már egy érdekes is! a köz érdekében!
2011. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A Tumblr azért van, hogy a tehetséges emberek vagy csak a magánéletre vágyóknak legyen egy kis helye, olyan emberek közt akik megértik őt!:D Csináld!

"Inkább azt bánd meg amit megtettél mint azt, amit nem tettél meg!"

2011. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!