Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy honlapról lenyúlták a verseimet?

Figyelt kérdés

A poet.hu-n tettem közzé pár versem, erre ma megtaláltam kettőt is két másik emberke neve alatt egy honlapon...


Pedig a poet.hu-n direkt beállítottam, hogy a közzététel csak a beleegyezésemmel lehetséges.


2011. jún. 10. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azokon a honlapokon nincs feltüntetve, hogy nem ők írták őket? Szerintem írj a poet.hu szerkesztőségének.
2011. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nem tudom, hogy megosztották, vagy azt vallják, hogy ők is írták, de teljesen mindegy, mert a megosztáshoz sem lenne joguk.


Ráadásul azon a honlapon, ahol közzétették őket nincs az emberkékhez emilcím, vagy egyéb elérhetőség, csak a vers alá lehet megjegyzést írni... Írtam is, kíváncsi leszek a válaszokra.

2011. jún. 10. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt elkerülendő küldjél inkább a Dokk.hu-ra verseket. Igaz hogy ott szétválogatják maradandokkra és mulandokkra (ez utóbbi kellemtelen élmény, meg kap ám ott az ember hideg meg meleg kritikát) de akkor is megmarad a te neved alatt, bizonyíthatóan.


üdv

2011. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!