Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért lehet ekkora a korrupció...

Miért lehet ekkora a korrupció ebben az országban?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm nemrég jelentkezett a filmművészeti egyetemre, ahol 4 fordulós a felvételi. Első: írásbeli. Második: szóbeli. Harmadik: csapatmunka. Negyedik: 1 kérdés. Kit ismersz, ki a rokonod a filmiparban. Senki? Akkor köszönjük szépen, majd értesítjük.


Nem szakad le az ilyeneknek a p.fája? Írsz egy könyvet, iszonyú nehéz kiadatni. Van egy zenekarod, maradj a garázsban, mert a hazai tehetségkutatók mind manipuláltak és el vannak adva. Vagy, egyszerű, kétkezi munkát keresel és elkergetnek, mert csak a "rokonoknak" áll nyitva az ajtó. Majmoljuk Amerikát, de r.hadt bénán csináljuk.


Számít egyáltalán valamit még manapság a szorgalom vagy a tehetség? Szegény '48-asok/'56-osok sírva röhöghetnek rajtunk, hogy összességében ilyen elnyomást elnézünk.


Már csak a Himnusz lebutítása miatt is! Aki nem tud hajlításokat énekelni, az hallgassa. Legközelebb majd a szöveget is véglegesen átírják? Lenne értelme manapság forradalmat robbantani? (elméletben) Részt venne valaki is, vagy mindenki a saját bőrét féltené?


2011. jún. 17. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál még akkor Romániában-Ukrajnában,ha ilyet kérdezel.
2011. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezért tart ott a magyar film- és zenevilág, ahol.

Évek óta nem készült olyan film, ami tényleg a magyar közönségnek szól.

2011. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem leszek politikailag korrekt: a korrupció növekedése az országok elzsidósodásával van összefüggésben.( Izrael a legkorruptabb ország.) Az zsidó és/vagy szabadkőműves elit megválogatja kit akar közvetlen maga körül, a többinek az aljamunka marad, kevés bérrel vagy a kivándorlás amit mostanában nagyon reklámoznak és nem véletlenül...(Tőlem megkérdezték közvetetten hogy mi a vallásom...eldöntendő hogy fizessenek-e TB-t vagy nem, de mivel keresztény vagyok, nem kaptam meg a státuszt.)

Hazánk szétverése Gyurcsány alatt gyorsult fel és OV alatt folytatódik. Mindketten ugyanannak a Sátán Birodalomának a bábkirályai, azt kell tenniük amit a feljebbvalójuk parancsol.Forradalom zsidó-szabadkőműves trükk ezért kerülendő. Jó magyar szokás a passzív ellenállás a gyarmatosítás ellen, ezt lehetne járható út, csakhogy még mindig túl sok a beletörődött ember. Azonban az internetnek hála növekszik a felébredettek száma, ezért is akarják cenzurázni.

Olvasgass amíg tudsz:

[link]

[link]

[link]

[link]

Összeomlásról:

[link]

Néhai Tóth Judit weblapja: [link]

Mindenben igaza van, kivéve az Ószövetségről írt állításait.

2011. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A művészetben nem az a lényeg, hogy milyen munkát végzel, hanem hogy milyen az ismerettségi köröd. Nézd meg a befutott művészeket, 80%-uk kifejezetten "csúnyát" vagy egyszerű giccset állít elő.


Az Egyetemnek pedig az az érdeke, hogy tudjanak majd pedálózni veled, hogy nézzék meg mi milyen jók vagyunk, hisz XY is nálunk végzett. De XY csak akkor fog befutni akármilyen művészként, ha jó ismerettségi köre van. Ez sajnos így működik, de ha megnyugtat, akkor elmondom hogy máshol is.

2011. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se tudom, miért van ez. Egy hét leforgása alatt két korrupt szituba kerültem. Egyik a bicikliszervizben: nincs már időpont, de otthon ő (az alkalmazott) majd megcsinálja olcsóbban (kacsintás).

Másik az orvosnál: majd ő megpróbál nekem korábbi időpontot szerezni a vizsgálatra (kacsintás).

Ezzel a hozzáállással tényleg csak süllyed az ország :-(

Az élet minden területe korrupcióval szennyezett!

2011. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!