Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek az ilyesmi figurák? =)

Tetszenek az ilyesmi figurák? =)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen kis kreatív webshopot nyitni a közeljövőben, ahol ilyen figurákat fogok árulni, és rendelésre készíteni. Szerintetek lenne kereslet rá? Nektek tetszenek az ilyesmik?


[link]


[link]


[link]


2011. júl. 2. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Azta. Tök jó.


Ez sima gyöngy? Vagy miféle? :-D

2011. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. =) Vasalható gyöngy. Várom a további véleményeket. =)
2011. júl. 2. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Idegesítő.
2011. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem tökjó, próbáld meg :))

Ha nem lesz sok rendelés, akkor sem ér nagy anyagi veszteség.

2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez a nyan-cat nagyon beteg. :D egyébként aranyosak, de szerintem vásárolni nem nagyon fognak.
2011. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom, hogy " Ez de király"!:) Amúgy én is csináltam olyan 12-13 évesen ilyet, bár akkor eszembe se jutott, hogy művészkedjem vele.. Jó ötlet!

Az eladáshoz annyit, hogy azért ez nem fogyóeszköz vagy használati tárgy azért rendelni nem hinném, hogy sokan fognak belőle.:(

2011. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

aztaa :D az a nyan cat kb mekkora?Vagy csak nekem tűnik nagyon nagynak?

am én tuti vennék ilyen kis bigyót,ha meglátnám a piacon a sok kis apróság közt,meg persze ha nem lenne túl drága :D

2011. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A4-es lap rövidebb oldalánál egy icipicivel nagyobb a nyan cica hossza. =)Majd ide is belinkelem a webshopot, ha megnyílt! =)
2011. júl. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!