Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Melyik magyar színész nem...

Melyik magyar színész nem tanult meg idegen nyelven, ahol letelepedett?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ide való, de mégis ti lehet hogy tudhatnátok ezt.Máshova nem tudtam volna rakni.Gondoltam a Filmek,sorozatokba rakom de oda nem lett volna jó,mert azt inkább a fiatalok nézegetik pl: horrorfilmekről meg a karib-tenger kalózait vitatják.


Gondoltam ide teszem fel,hátha az idősebb generáció tudja.


Nem tudom pontosan hogy hányas évek de a rendszerváltás előtt jóval? vagy talán a 40-es,50-es,60-es vagy még hamarabbi.


Valahol erről beszélgettek az M1-n egy színházi témajú műsorban,biztos hogy ismert színész vagy talán kabarés vagy nem tudom, pontosan:(


Az a lényeg hogy ott azt mondták,mármint a Tv-ben:

Hogy nagyon makacs volt,mert nem tanulta meg a nyelvet,(talán az USA-ban) inkább az ott élők szóljanak meg magyarul, ha hozzá beszélnek.

Én Jávor Pált kizárnám, de lehet hogy ő róla diskuráltak, de nem hiszem.


2011. júl. 22. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kabos Gyula..Ő amikor Amerikába ment egy vidéki színész társulatnál egy magyar származású színész segített neki.De mivel képtelen volt megtanulni angolul,így nem is tudott érvényesülni mint színész.(szívinfarktusban halt meg)


A másik színész akiről tudni,hogy képtelen volt szintén angolul megtanulni az nem volt más mint a híres drakulánk Lugosi Béla.Sosem játszott hangos filmben a nyelv hiánya miatt.


De nemrég mesélte Bud Spencer (olasz színész) hogy bár rengeteg amerikai filmben játszott de soha nem tanult meg ő sem angolul..

2011. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!