Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit ajánlotok a művészeteken...

Mit ajánlotok a művészeteken belül?

Figyelt kérdés

Szeptembertől szeretnék valamit csinálni a suli mellé. Eddig is volt külön elfoglaltság,de egyik se olyan,hogy lettek volna versenyek,vagy tudtam volna szerepelni. Most a színészeten(nem film,hanem színház) gondolkodtam,de nem hiszem/nem tudom,hogy egyetem előtt lenne-e rá lehetőség,az akrobatikához meg a legtöbb ilyenhez elvileg már "öreg" vagyok... Milyen sportot/hobbit ajánlotok,ahol az edzéseken,foglalkozásokon kívül szerveznek majd nagyobb előadásokat,versenyeket?

15/L


2011. júl. 30. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A színészet az jó, keress egy drámacsoportot.

Ha pedig valami pörgősebbre vágysz, akkor ajánlom az akrobatikus rock and rollt! Ha van érzéked a tánchoz, akkor nagyon gyorsan meg lehet tanulni, és rendszeresen vannak belőle helyi, országos és nemzetközi versenyek is. De nem is ez a lényeg, hanem egyszerűen az, hogy tömény élvezet csinálni szerintem. (és nem mellesleg nagyon jó alakod lesz tőle - annak ellenére, hogy ha jó edződ van, akkor edzés után hazamész és felfalod a hűtőt :))

2011. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én is teljesen ugyanígy vagyok vele.én arra jutottam hogy balettozni fogok,ha az nem tetszik,akkor társastánc. 16/L
2011. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. júl. 30. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!