Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ilyen festményeket el lehet adni?

Ilyen festményeket el lehet adni?

Figyelt kérdés
Lapra festek.Először megrajzolom ceruzával majd kifestem temperával.Most egy olyat készítek amibe szemek lógnak láncokon.És egy levágott kézfej amibe egy kés van beleszúrva.De ha kész lesz csinálok sok félét még.Az ilyeneket el lehet adni? És kb mennyiért vennének meg 1 db festményt ?
2011. júl. 31. 17:38
1 2
 1/16 Chrisstian_ válasza:
a művészeket általában csak haláluk után ismerik el igazán, úgyhogy, ha sokat akarsz keresni, lehet előbb meg kell ölnöd magad
2011. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igen a mei nem is tudom hogy hívjam mert nem világ az biztos nem becsülik meg a művészeket.Nagyon vicces vagy azt akarod öljem meg magam? Más halálát akarod ok nélkül ?
2011. júl. 31. 17:46
 3/16 anonim ***** válasza:

El!

Amig lószar van addig veréb is van! Várd meg a verebet.

2011. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Vagy lehet ki kéne ülnöm a képekkel az utcára és ott árulni.Ezzel a szöveggel "Annyiért adom amennyit fizetsz értük" szerinted így jó lenne kezdésnek ?
2011. júl. 31. 17:51
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerinted mekkora a valószínűsége, hogy épp olyan emberek járnak arra, akik ilyen beteg képeket vásárolnának? Én megnézni se szeretném őket, nemhogy hazavinni.


Az eladásra szánt festmények azért általában komolyabbak, nem temperával szokták festeni.. Ez elég kisiskolás. Nem tartós.

2011. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lakkal lekentem így nem pereg le.

És miért lenne beteg? Nem csak levágott kezeket meg szemgolyókat festek.Pl Punk fejeket,Zenekarok tagjait ,Zombikat is pl.

Van akinek ez tetszik

2011. júl. 31. 18:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Van Gogh ezután hazament, és a borotvával levágta az egyik fülcimpáját. Elmegyógyintézetbe került.

Ugye Te még nem tartasz itt? Olvass utána!

2011. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az emberek szívesen vennének ilyen stílusú képeket a nappaliba? Ha pénzt akarsz a művészetedből ne a saját fejeddel gondolkodj hanem a többségével.
2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nos igen, pont egy ilyen szemgolyót gondoltam az ajtó fölé az előszobába. Hmmm, ez a zombi a háló falán gyönyörű lenne, ugye drágám? Ezt a levágott fejet meg a középiskolai matektanáromnak veszem meg, hálám jeléül.
2011. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Chrisstian_ válasza:
jaaaaa hogy zombis is van, na az úgy már mindjárt más. Kettőt kérnék!
2011. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!