Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fotózáshoz (art) melyik...

Fotózáshoz (art) melyik fényképezőgépet ajánlanátok (digitális)?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármely DSLR megteszi.


Persze lehet kompakttal is, de szűkebb lesz a mozgástered.

Ha van egy DSLR gép a kezedben akkor jó eséllyel a szűk keresztmetszet inkább a tudásod lesz nem a technika.


persze ott még az obi kérdés de az már megint egy másik téma.

2011. aug. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tipust esetleg tudsz mondani?
2011. aug. 2. 02:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát itt nagyon nem tudsz mellényúlni, egyforma jók a gépek ebben a kategóriában, szóval ez inkább hit és pénz keret kérdése.


Ár fekvésben a Sony nagyon jó, mert ő áron alul adja a gépeit, hogy nagyobb piachoz jusson.

[link]


Nekem Canon van, de erre mindjárt valaki rákontráz, hogy Nikon. :)


Egyedül talán az Olympos nem szimpatikus nekem, de nem olyan óriási a diffi.

2011. aug. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én valamilyen Canon gépet ajánlok neked. Amelyik szimpi, és van rá keret. Fényképezőbe és nyomtatóban is az jött be a legjobban.
2011. aug. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag két dolog határozza meg,hogy milyen minőségű képet tudsz készíteni. Az egyik az objektív fényereje .A másik a szenzor mérete. Ha nagy a szenzor,akkor általában érzékenyebb ,vagyis kisebb zajjal tud dolgozni sötétebb környezetben . Az objektív fényereje pedig a gépbe jutó fény mennyiséget határozza meg,ami azt is jelenti,hogy több infó jut az érzékelőbe. Természetesen bonyolultabb a dolog,de kb ezért érdemesebb canon,nikon, sony gépet venni és nem 4/3-ost .. Azt,hogy melyik típust kéne venned, csak az határozza meg,hogy mennyit szánsz rá..
2011. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!