Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszenek ezek a rajzok? Hány...

Tetszenek ezek a rajzok? Hány éves rajzolhatta?

Figyelt kérdés

Itt vannak:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 3. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát nem rosszak ,de nem valami nagy durranás szerintem egy 12 éves rajzol ilyet
2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

aranyosak.

10-12 éves kb.

2011. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy általános iskolában kiteszik a faliujsagra a legjobb 50-60 alkotas kozé, hogy gyonyorkodhessenek benne az arra járók.

Az, hogy ki legyen hivatasos, az inkabb mulik azon, hogy kinek okoz oromot az iylen tevekenyseg, illetve kinek van kedve olyan eletformahoz, hogy egyedul van egesz nap egy szobaban evtizedeken keresztul...

2011. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem gagyik.
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
27%
Helló. hát azthiszem ezt nevezik modern művészetnek:)),dee ha embert rajzolsz figyelj rá jobban :) gyakorolj és menni fog, munkácsy, dali, monet és még egy rakat művészi zseni is indult valahonnan, és hova jutottak :))
2011. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nagyon tetszik,vagy egy nagyon tehetséges tizenkét éves,vagy egy valaki idősebb akinek jó a fantáziája.Van valami ezekbe a rajzokba.Tetszenek :)
2011. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

10-12 éves rajzolhatta, bár a lenyugvó nap fekete kontúrral elég ütős. Mint egy üvegablak.


A lángos-köröset nem értem, de tele van mozgással.

A portré nagyon rossz. Persze egy ennyi idős gyerekhez képest ugyan jó, de ideje fejlődni.


Meg azt sem értem, miért szőrös a víz.

2011. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A festményekre azt mondanám, h kb. 8 éves, a portré alapján esetleg lehet 12 is (bár tényleg elég rossz, de ennyi idősen én is szörnyen rossz portrékat rajzoltam).
2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szegény 10-12 éves gyerek. most teljesen elszomorítottuk :(

ne add fel! a lényeg az hogy rajzolj, (még ha másoknak nem is tetszik)

lényeg hogy neked tetszen. :)

2011. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1et értek az utolsóval,a rajzolás lényege hogy élvezd amit csinálsz,ha másnak nem is tetszik,és ha kész,visszagondolod milyen jó érzés volt lerajzolni ;)
2011. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!