Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha 20 éves vagyok most, és...

Ha 20 éves vagyok most, és most ősztől kezdek el gitáron tanulni, de már 4 éve írok verseket, és pár hónapja dalszövegeket, akkor mennyi az esélye hogy összejön az az álmom hogy saját alternatív-rock bandám legyen?

Figyelt kérdés
Egyébként újságírónak készülök, most 2 évet tanulok ennek így érettségi után, bár mellette érdekel a zene is, például érdekelnek a különlegesebb hangszerek didgeridoo, meg szájharmonika és szintetizátor is. Szerintetek most hogy ősztől rocksuliba járok talán összejöhet az álmom hogy egy banda frontembere legyek? Egyébként inkább Placebo fan vagyok.
2011. aug. 12. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi összejöhet, csak akarni kell. Egyébként már van bandatag, vagy még te vagy az egyetlen?
2011. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre tanulok de úgy 3 év múlva szeretnék valamit, de ezt a sorsra bízom.
2011. aug. 12. 15:58
 3/5 Tetszik a ***** válasza:

Rocksuli? o_O Belinkeled a honlapot? Érdekelne engem is.


Amúgy igen, összejöhet, ha odateszed magad, akkor nagyon könnyen, főleg ha van egy ilyen intézmény speciálisan erre. Nyilván az iskola többi tagja is hasonló reményeket fűz a jövőhöz. Ez nem a szerencsén múlik, hanem rajtatok. Fogjatok össze 3man 4en és mehet. Nekem is van saját bandám és elvagyunk. Csak az a kérdés, hogy ti magatoknak fogtok zenélni vagy másoknak?

2011. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. aug. 12. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha normálisan, napi szinten gyakorolsz, akkor - mivel egyszerűbb rockzenéhez nem sok minden kell - néhány hónap tanulás is elég (skálák, hármashangzatok, négyeshangzatok, hallásfejlesztés, ilyesmi).


Amúgy meg tippek meg minden van itt: masterofpuppetsmusic.blog.hu

2012. máj. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!