Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van egy 40 évvel ezelött...

Van egy 40 évvel ezelött készült Lippai Tamás által festett festményem, mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Mérete: 46X80

(Olaj festmény)


2011. aug. 14. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyed be a bizományiba és szorozd meg az ott megadott értéket 3,5-el. Akkor kb megtudod. A szomszédomnak a festményét ennyiért rakták ki. Elviheted aukcióra is de elöször zsűriztetned kell, amit Te fizetsz.
2011. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Utána olvastam Lippai Tamásról.

Csak annyi hír van,hogy 1990-ben halt meg 44 évesen.1964 óta festeget..de tárlatokon jelent csak meg a festménye..Nem igazán ismert festő.

Nem tudom,hogy a Lippai Gábor az a testvére vagy rokona,de ő ismertebb.Neki a festményei 30.000-70.000 forintig árulják...

De sehol nem találtam Lippai Tamás festményeit..

Talán a következőt is megteheted:

Hívj ki egy festményekben jártas ügynököt aki felértékeli a festményedet,és meg is mondja hogy mennyit érne.

2011. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2011. aug. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!