Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Holnap a sulinkban be kell...

Holnap a sulinkban be kell öltözni az elsősöknek, és a téma: retro. Milyen ruhát vennétek fel? Nekem ötletem sincs! 15/L

Figyelt kérdés

Nem kérek olyan válaszokat,hogy: pin up,vagy diszkó lány.

Ha ezt írjátok ,magyarázzátok el,h mit vegyek fel!Köszönöm előre is.


2011. szept. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legegyszerűbb :)


Kérd meg anyukád, hogy szedje elő a tinikori ruháit. Az pont jó lesz neked.

Ha ő nem őrizte meg, akkor kérd meg a nagymamád.


Mindkettő autentikus retro viseletnek számít :)

2011. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Túrd fel anyud vagy nagymamád szekrényét egy ilyen régies szoknya után. Esetleg egy fekete alapon pöttyös szoknya, vagy valami pörgős. Hozzá egy színben passzoló top. Magassarkú és zokni. A hajadat pedig copfozd fel a fejed tetejére. http://www.youtube.com/watch?v=BvhzF6tqfpA Ebben sok ilyesmi van, ha ez a stílus megfelelő :)
2011. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress rá az 50-es 60-as 70-es... évek divatjára a neten. Onnét nézz ki olyan ruhát, ruhadarabot, ami esetleg van a szekrényedbe, vagy anyánál, mamánál. Siess mert elég sok idő mire összevállogatod a rád is jó darabokat.35/N
2011. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!

megyek is nagyihoz.:D

2011. szept. 5. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként susogós melegítő, a kilencvenes években nagy divat volt a cicanadrág, "mákos" pólóval, ilyesmi volt, de tele volt kis fekete pöttyökkel:)

[link]


Amúgy farmert hordtunk, divat volt nem bekötni a cipőt, csak beledugdosni, kitűzők sokasága, [link]


Ja, ki ne maradjon, oltári nagy divat volt az övtáska!

2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!