Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mia véleményed a képeimről? 15L

Mia véleményed a képeimről? 15L

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 17. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Hangulatosak, szépek.Az utolsó kettő tetszik legjobban.
2011. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne komolyabban foglalkoznod vele, lehet még belőled valami. Csak el ne bízd magad ;)
2011. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetris ***** válasza:

Őszinte véleményem az, hogy az átlagnál sokkal jobban rajzolsz, de nagyon sok a tehtséges rajzművész, festő. Szerintem ebből nem tudnál megélni, mert annyira azért nem jók azok a rajzok, hogy kitűnjél velük a többi tehetség körül. Tehetséges vagy, de nem eléggé.

De ez csak az én véleményem. Lehet, hogy tévedek.

2011. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a térábrázolás fura rajta...
2011. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dag ***** válasza:

A korodhoz képest kiváló! Csak gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj! És lesz belőled valaki:)

23/f

2011. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nagyon tetszenek, abba ne hagyd a rajzolást!Aki ilyen tehetséges mint te az mindenképpen a képzőművészetnél maradjon.Én már most bármelyik képedet szívesen kitenném itthon. Hajrá csak így tovább:)
2011. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ilyen művészképzőbe járok,ugyanannyi idős vagyok mint te, 10.-es. Kb. így rajzolunk mi is, legalább is ez hozzánk képest közép szinten van. hajrá!
2011. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem vagyok oda a csendéletekért, de arra kiválóan jó, hogy megmutassaa az adott illető tehetséges-e, és te az vagy:) Az utolsó kép különösen szép.
2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár én tudnék így rajzolni. Ügyes vagy! :)


22/L

2011. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!