Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek foglalkozna...

Szerintetek foglalkozna velem, ha nem látná értelmét?

Figyelt kérdés
Szóval már ott voltam, hogy abbahagyom a rajzolást, mert úgy láttam, nincs meg hozzá az a bizonyos tehetség, hozzáértés. Erre mi történik, egy emberrel hozott össze a "sors", aki megtudta, rajzoltam, és látni akarta pár munkámat. Mutattam neki, azt mondta, hogy még amatőr vagyok, de szeretne segíteni, foglalkozni velem. Ingyen, mert ismerősöm. Ám igy is nagyon kevés az ideje. Nem mondta, hogy van tehetségem, és most fúr a kukac, hogy vajon ő mit gondol, van-e bennem valamilyen művészi hajlam. A leírtak alapján mit gondoltok, azért akar-e foglalkozni velem, mert lát bennem valamit, vagy csak pl sajnál vagy hasoló? Mivel nem is vagyok egy magabiztos személy. Mindig arra gondolok, hogy biztos ugyan már, velem nem történhet meg semmi ilyesmi, hogy én valamiben jó legyek. Ezért vagyok ilyen pesszimista most is.
2011. szept. 21. 18:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Amugy előre leszögezem, nem akar tőlem semmi "olyasmit".
2011. szept. 21. 18:09
 2/10 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye!
2011. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képeket és megmondom. /Grafikus vagyok :)/
2011. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt is én írtam ki, nem sokkal azelőtt, hogy az ember felajánlotta volna a segítségét: //www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszetek__2213789-picit-csalodtam-mert-abban-a-hitben-eltem-hogy-jol-rajzolok-ma-rajottem-megse

Itt vannak rajzok is.

2011. szept. 21. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy akar tőled vmit? :D
2011. szept. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2011. szept. 21. 18:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Tuti nem, 50 éven felül van már, nős, és már egy ideje ismerem. Meg főleg a neten keresztül tartjuk a kapcsolatot.
2011. szept. 21. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Előzővel csak vicceltem :)

Szerintem jók a rajzaid, elfogadhatod a segítségét nem veszítesz vele semmit, de ha szeretsz rajzolni akkor egyébként is eljárhatsz vmi tanárhoz. Vmi hobbi mindenkinek kell :)

2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vágj bele. Ez már egy jó kiindulási alap amivel rendelkezel.Gyakorolj minél többet és egész profi leszel ;)Jah és próbálj meg ne csak képről másolni, hanem modell után: pl: váza, szék,fák,könyvek- portré; anyuról,apuról,tesóról v. aki éppen ráér. Azzal lehet igazán fejlődni :)))
2011. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :). Hiszem, hogy nem véletlenül alakult ugy, hogy épp akkor jött valaki, aki lelket önt belém és foglalkozni akar velem, amikor már teljesen feladtam.
2011. szept. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!